Biatlonininkas Tomas Kaukėnas pasaulio taurės varžybose - 60-as

Austrijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės trečiojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas su lenku Krzysztofu Plywaczyku pasidalijo 60-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Tarjei Boe - 23 min. 57,2 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade. Jis nugalėtojui pralaimėjo 4 sek. (2 baudos ratai). Trečias buvo be klaidų šaudęs rusas Timofejus Lapšinas (+17,2 sek.).

21-erių metų T. Kaukėnas, kuriam teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 50,3 sek. Lietuvis po pirmosios šaudymo serijos buvo 84-as, o po antrosios - 50-as.

Iš viso startavo 106 biatlonininkai.

T. Boe bendrojoje pasaulio taurės varžybų įskaitoje pakilo į pirmąją vietą. Jis po šešerių lenktynių turi 265 taškus. Antrąją vietą užimantis M. Fourcade atsilieka 12 taškų.