Bėgikė Eglė Staišiūnaitė pateko į Europos čempionato pusfinalį

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato moterų 400 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovė Eglė Staišiūnaitė su dane Sara Petersen pasidalijo 12-13 vietas ir pateko į pusfinalį.

23-ejų metų lietuvė distanciją įveikė per 56,58 sek. (asmeninis rekordas) ir antrajame atrankos bėgime finišavo ketvirta.

Atrankos varžybose dalyvavo 27 bėgikės, į ketvirtadienį vyksiantį pusfinalį pateko 16.

Moterų ieties metimo atrankoje Indrė Jakubaitytė liko 15-a ir į finalą nepateko. 36-erių metų lengvaatletė antruoju bandymu ietį nusviedė 54 m 39 cm. Kiti du I. Jakubaitytės mėginimai nebuvo įskaityti.

Į finalą pateko 12 iš 23 atrankos varžybose dalyvavusių sportininkių.

Vyrų 800 m bėgimo atrankos varžybose Vitalijus Kozlovas tarp 38 dalyvių užėmė 27-ąją vietą ir nepateko į pusfinalį. Lietuvos bėgikas penktajame atrankos bėgime finišavo penktas (1 min. 48,61 sek.).

Trečiadienį Europos čempionate iš Lietuvos atstovų dar startuoja Agnė Šerkšnienė (400 m) ir Raivydas Stanys (aukštis). 100 m bėgimo varžybų pusfinaliuose dalyvaus Lina Grinčikaitė ir Rytis Sakalauskas.