Be Rose'o likę"Bulls" buvo nušluoti Los Andžele

Kol Derrickas Rose'as vyko į Čikagą, kur jam bus atlikta kelio operacija, „Bulls“ (6-6) komanda pradėjo gyvenimą be savo žvaigždės. Los Andželo „Clippers“ (10-5) krepšininkai parodė koks bjaurus jis gali būti.

Jaredas Dudley sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo atstovaujama Kalifornijos ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 121:82 (31:24, 34:28, 31:21, 25:9) neturėjo vargo su „buliais“, kurie patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Įpusėjus antrajam kėliniui komandas skyrė tik 5 taškai (48:43), tačiau netrukus „Bulls“ pasaka baigėsi. „Clippers“ šovė į priekį 10:1 ir susikrovė solidų pranašumą (58:44). Krepšininkams grįžus po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo 11:1 ir mačo nugalėtojas tapo aiškus anksčiau laiko (72:52).

„Clippers“ savo oponentus pranoko visose taiklumo kategorijose. Ji dvitaškius metė net 66 proc. tikslumu (40/61), tritaškius – 38 proc. (8/21).

Pergalė 39 taškų skirtumu – didžiausia „Clippers“ klubo istorijoje.

„Mums visiems tikrai sunku be Derricko, – po susitikimo kalbėjo 8 taškus pelnęs Joakimas Noah. – Mes tiesiog tikimės, kad viskas jam bus gerai. Derrickas yra didelė šios komandos dalis. Žinau, kokį sunkų kelią jis nuėjo, jog grįžtų į aikštelę.“

Šiose rungtynėse „Clippers“ gretose debiutavo Antawnas Jamisonas. Puolėjas per 15 minučių pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, po 1 sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

„Clippers“: Jaredas Dudley 21 (4/5 trit.), J.J. Redickas 19 (7/8 dvit.), Chrisas Paulas 16 (17 rez. perd.), Blake'as Griffinas 15 (12 atk. kam.), Darrenas Collisonas 14, Antawnas Jamisonas 11.

„Bulls“: Luolas Dengas 22, Carlosas Boozeris 14, Mike'as Dunleavy 14, Kirkas Hinrichas 9 (7 rez. perd.), Joakimas Noah 8.

Kitas rungtynes „Bulls“ žais svečiuose su Jutos „Jazz“. Tai bus jau ketvirtas iš eilės išvykos mačas Čikagos ekipai. Tuo tarpu „Clippers“ savo aikštėje priims Niujorko „Knicks“ krepšininkus.