"Bayern" ir "Paris Saint-Germain" klubai iškovojo kelialapius į ketvirtfinalį

Europos futbolo klubų Čempionų lygos varžybų atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Miuncheno "Bayern" (Vokietija) klubas namuose net 7:0 (2:0) nugalėjo Donecko "Šachtar" (Ukraina) ekipą ir pateko į ketvirtfinalį.

2013 metų Čempionų lygos laimėtojai "Bayern" komandai du įvarčius pelnė Tomas Miuleris (Thomas Muller, 4 min. iš 11 m ir 52 min.), po vieną - Žeromas Boatengas (Jerome Boateng, 34), Frankas Riberi (Franck Ribery, 49), Holgeras Badštuberis (Holger Badstuber, 63), Robertas Levandovskis (Robert Lewandowski, 75) ir Marijus Giotcė (Mario Gotze, 87).

Jau trečiąją mačo minutę iš aikštės buvo pašalintas "Šachtar" žaidėjas Aleksandras Kučeras.

Pirmosios rungtynės Ukrainoje baigėsi be įvarčių 0:0.

Kitose aštuntfinalio rungtynėse "Paris Saint-Germain" (Prancūzija) ekipa išvykoje po pratęsimo sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su Londono "Chelsea" (Anglija) komanda ir žengė į ketvirtfinalį dėl daugiau svečiuose pelnytų įvarčių.

81-ąją min. šeimininkus į priekį išvedė Timas Keihilas (Tim Cahill), o 86-ąją min. rezultatą išlygino ir pratęsimą išplėšė Davidas Luisas (David Luiz). Pratęsime pirmasis pasižymėjo 11 m baudinį realizavęs "Chelsea" žaidėjas Edenas Azaras (Eden Hazard, 96), o rezultatą dar kartą išlygino Tiagas Silva (Thiago Silva, 114).

31-ąją min. raudona kortele buvo nubaustas "Paris Saint-Germain" lyderis Zlatanas Ibrahimovičius.

Pagrindinis mačo laikas, kaip ir pirmajame susitikime Prancūzijoje, baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).