Baseino takeliuose - keturi klaipėdiečio rekordai

Klaipėdos "Gintaro" sporto centro atstovas Daniilas Pancerevas Vilniaus Fabijoniškių baseine užfiksavo net keturis naujus šalies vaikinų iki 17 metų rekordus. Šiam Jandros Bogužienės auklėtiniui sėkmė nusišypsojo per Lietuvos plaukimo federacijos (LPF) taurės varžybas.

D. Pancerevas pademonstravo puikią sportinę formą - 100 m peteliške įveikė per 53,87 sek., 200 m kompleksiniu plaukimu - per 2 min. 0,79 sek. Tai nauji šalies vaikinų iki 17 metų rekordai.

O 100 m laisvo stiliaus rungtyje rekordą gerino net du kartus - parengiamajame plaukime atkarpą įveikė per 49,28 sek., vėliau nuo šio Lietuvos rekordo nubraukė dar 0,07 sek.

D. Pancerevas šiose varžybose tarp suaugusiųjų iškovojo tris medalius - tapo 100 m laisvo plaukimo stiliaus ir 200 m kompleksinio plaukimo čempionu ir 50 m laisvo plaukimo stiliaus vicečempionu.

100 m plaukimo nugara rungtyje greičiausias buvo Klaipėdos "Gintaro" sportininkas Danielis Kvederis (55,46 sek., treneriai Vanda Grigaitienė ir Jandra Bogužienė).

Dar iš klaipėdiečių skirtingose rungtyse prizininkais tapo Edvinas Česnakas (50 m nugara - II vieta, 25,92 sek., tr. J. Bogužienė) ir Ieva Evaltaitė (50 m krūtine - III vieta, 33,88 sek., tr. J. Bogužienė).

Varžybose dalyvavo per 210 plaukikų. Klaipėdos komandai atstovavo 18 "Gintaro" sporto centro sportininkų. Iš 10 komandų galutinėje įskaitoje Klaipėdos "Gintaro" sporto centro komanda liko per plauką nuo geriausiųjų trejetuko - ketvirtoje pozicijoje.

Geriausiųjų šių varžybų plaukikų reitingo dvyliktuke - trys klaipėdiečiai: D. Pancerevas su 2 193 taškais liko antras, D. Kvederis su 1 919 taškų - aštuntas, E. Česnakas su 1 855 taškais - dvyliktas.

Iš "Gintaro" sporto centro atstovų įvairių rungčių finaluose taip pat plaukė ir taškų Klaipėdos komandai iškovojo Aušrinė Bakutytė (tr. Diana Sadauskienė), Saulė Cirtautaitė (tr. J. Bogužienė), Aistė Slatkevičiūtė (tr. Anžela Kovalenko), Danilas Žučkovas (tr. Natalja Gurkova) ir Jonas Jokšas (tr. J. Bogužienė).