Badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė laimėjo tarptautinį turnyrą Kaune

Lietuvos badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė tapo Kauno sporto halėje vykusio tarptautinio "Futures Series" kategorijos turnyro "Yonex Lithuanian Open 2013" moterų vienetų varžybų nugalėtoja. 27-erių metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 97-ąją vietą, sekmadienį finale 21:18, 21:15 įveikė 392-ąją pasaulio raketę danę Anę Hald Jensen (Anne Hald Jensen), kuri prieš metus buvo pasaulio reitingo šeštajame dešimtuke.

Mačas truko 42 minutes.

Pirmajame sete A. Stapušaitytė atsiliko 6:8, 10:12, 11:14, tačiau po to laimėjo atkarpą 6:0 ir varžovė jos nebepavijo. Antrajame sete pajėgiausia Lietuvos badmintonininkė atsiliko 1:5, 3:7, bet vėliau persvėrė rezultatą 9:8 ir nebeleido danei nė karto išsiveržti į priekį.

A. Stapušaitytė pakeliui į finalą nugalėjo keturias varžoves iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Švedijos.

Vyrų vienetų varžybas laimėjo 187-oji pasaulio raketė lenkas Adrianas Dziolko. Jis finale 23:21, 21:13 nugalėjo pirmąją turnyro ir 111-ąją pasaulio raketę estą Raulį Mustą.