Badmintonininkams - medalių lietus

Klaipėdos badmintono sporto atstovai, vadovaujami Antano Narvilo, skynė laurus Lietuvoje ir Latvijoje vykusiose varžybose - į uostamiestį parvežta per tuziną medalių.

Kaune vykusiose Lietuvos jaunimo iki 19 metų pirmenybėse puikiai pasirodė Klaipėdos sporto centro auklėtinės - iškovotos visos trys prizinės vietos: neįveikiama buvo Ieva Linkutė, antra - Agnė Kupliauskaitė, trečia - Gabija Narvilaitė.

Tarp vaikinų asmeninėse varžybose aukščiausiai - į ketvirtąją poziciją - pakilo Ignas Reznikas, nusileidęs 2-3 metais vyresniems varžovams.

Merginų duetų varžybose neįveikiamos buvo Rebeka Aleksevičiūtė ir G. Narvilaitė, kurios po atkaklios trijų setų kovos nugalėjo savo treniruočių drauges Dominyką Bortnikaitę ir Agnę Kupliauskaitę.

Vaikinų dvejetų varžybose vicečempionais tapo I. Rezniko bei tauragiškio Tautvydo Liorančo duetas.

Mišrių dvejetų finale P. Bartušio ir I. Linkutės tandemas po įtemptos kovos nugalėjo I. Rezniką ir A.Kupliauskaitę.

Iš viso šalies pirmenybėse Kaune varžėsi per pusšimtį badmintonininkų iš 9 Lietuvos klubų.

Siguldoje vykusiame tarptautiniame jaunių badmintono turnyre, kuriame varžėsi per 180 sportininkų iš penkių šalių, aukso medalius iškovojo R. Aleksevičiūtės ir T. Liorančo duetas, sidabro medalius pelnė: Ignas Reznikas (asmeninėse varžybose) ir R. Aleksevičiūtė su G. Narvilaite (dvejetų varžybose).

Visi šie paminėti sportininkai sudaro Lietuvos jaunių rinktinės branduolį ir atstovaus mūsų šaliai šių metų lapkritį Europos jaunių (U-17) čempionate Portugalijoje.

"Dėl egzaminų sesijos į Siguldą negalėjo vykti keli dešimtokai. Būtume pelnę dar daugiau laurų", - pabrėžė Klaipėdos ekipos treneris A. Narvilas.