"Australian Open" nugalėtoja - belgė Kim Kleisters

Melburne vykstančio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 24 mln. Australijos dolerių, moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo trečioji pasaulio raketė belgė Kim Kleisters (Kim Clijsters).

27-erių metų Belgijos tenisininkė finale šeštadienį 3:6, 6:3, 6:3 įveikė 11-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią 28-erių metų kinę Na Li.

K. Kleisters "Australian Open" finale žaidė antrą kartą, tačiau šio turnyro nugalėtoja tapo pirmą sykį. 2004-aisias ji finale pralaimėjo savo tėvynainei Žiustinai Anen (Justine Henin).

Na Li tapo pirmąja Kinijos atstove, žaidusia "Grand Slam" turnyro vienetų varžybų finale.

K. Kleisters už pergalę atiteko 2000 Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškų ir 2,2 mln. Australijos dolerių. Na Li pelnė 1400 taškų ir perpus mažesnę sumą.