1000 km lenktynių kvalifikaciją laimėjo "Snoras Spyker Squadron"

Palangoje vykstančių 1000 km automobilių žiedinių lenktynių kvalifikaciją penktadienį laimėjo ir lenktynes iš pirmosios pozicijos pradės "Snoras Spyker Squadron" komanda.

Šios ekipos lenktynininkas britas Piteris Dambrekas (Peter Dumbreck) 2,994 km ilgio trasos ratą įveikė per 1 min. 27,97 sek. Beje, Didžiosios Britanijos lenktynininkas per treniruotes pagerino trasos rekordą. Jis vieną ratą nuvažiavo per 1 min. 18,674 sek. Ankstesnis rekordas - 1 min. 19,041 sek. - nuo 2008 metų priklausė tam pačiam lenktynininkui.

"Snoras Spyker Squadron" komandai atstovauja ir lietuvis Jonas Gelžinis.

Kvalifikacijos lenktynių laimėtojus pasveikino šalies susisiekimo ministras Eligijus Masiulis ir įteikė jiems pagrindinį šių varžybų trofėjų - Susisiekimo ministro taurę.

Iš antrosios pozicijos šeštadienį startuos "Rimo" komanda, o iš trečiosios - "Neiluvos-Martin sport" lenktynininkai.

Ketvirtąją vietą kvalifikacijoje užėmė "Skuba Racing Team" sportininkai, o penktąją - Estijos ekipos "Sild Racing team" komandos lenktynininkai.

Kvalifikacijos lenktynėse iš viso dalyvavo 46 komandos.