Kalnų slidinėjimo dvikovėje - šveicaro Sandro Viletos pergalė

Sočio žiemos olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo dvikovės - greitojo leidimosi ir slalomo - varžybų nugalėtoju penktadienį tapo šveicaras Sandras Vileta (Sandro Viletta) - 2 min. 45,2 sek.

28-erių metų sportininkas greitojo leidimosi rungtyje buvo 14-as (1 min. 54,88 sek.), o slalome - antras (50,32 sek.).

Sidabro medalį iškovojo 34-erių metų kroatas Ivica Kosteličius. Jis nugalėtojui pralaimėjo 0,34 sek. Kroatijos kalnų slidininkas buvo antras ir 2006 metais Turine bei 2010-aisiais Vankuveryje.

Bronzą pelnė 29-erių metų italas Kristofas Inerhoferis (Christof Innerhofer, +0,47 sek.). Tai jau antrasis Italijos atstovo medalis Sočio olimpinėse žaidynėse. Greitojo leidimosi varžybose jis užėmė antrąją vietą.

Po greitojo leidimosi rungties pirmavęs 28-erių metų norvegas Chetilas Jansrudas (Kjetil Jansrud) slalomo rungtyje užėmė 13-ąją poziciją ir galutinėje įskaitoje liko ketvirtas (+1,06 sek.).

Nugalėtojo titulą gynęs 36-erių metų amerikietis Bodė Mileris (Bode Miller, +1,4 sek.) užėmė šeštąją vietą, o Turino žaidynių čempionas ir dabartinis šio rungties pasaulio čempionas 29-erių metų amerikietis Tedas Laigetis (Ted Ligety, +2,19 sek.) - 12-ąją.

Iš 50 startavusių kalnų slidininkų klasifikuoti 33.