Rusijos lėktuvo katastrofą tiriančios institucijos versijų kol kas neteikia
Kol kas tyrimą atliekančių institucijų pareigūnai savo išvadų dėl galimų nelaimės priežasčių nepateikia.
Egipto pareigūnų teigimu, niekas iš Rusijos oro transporto bendrovei "Kogalymavia" priklausiusiu lėktuvu skridusių keleivių neišgyveno. Ši katastrofa laikoma didžiausia per visą Rusijos aviacijos istoriją. Lapkričio 1-oji Rusijoje paskelbta Gedulo diena.
Rusijos transporto ministerijos vadovas vadovauja katastrofos tyrimo komisijai, o V. Pučkovas koordinuos gelbėtojų darbą. Sekmadienį į Egiptą taip pat vyks ir du Prancūzijos eismo įvykių tyrimo biuro ekspertai, šeši bendrovės "Airbus" technikos specialistai.
Iš incidento vietos į Kairo rytuose esančią karinę bazę jau išvežti 140 keleivių kūnai, vėliau jie bus gabenami į Sankt Peterburgą, kur bus atpažinti.
Šeštadienio vakarą "A-321" reisą organizavusios bendrovės "Brisko" patalpose atlikta krata. Tyrimas vyksta ir įmonės "Kogalymavia" biuruose, Domodedovo oro uoste, kur buvo registruotas orlaivis.
Naujienų agentūrai TASS Rusijos tyrimų komiteto atstovas Vladimiras Markinas nurodė, kad po orlaivio sudužimo iškelti du ieškiniai: dėl saugumo reikalavimų neatitinkančių paslaugų teikimo ir dėl skrydžių ar pasirengimo jiems saugumo taisyklių pažeidimų.
"Rusijos Federalinė oro transporto agentūra šiuo metu neturi priežasčių manyti, kad katastrofos priežastimi tapo techninis gedimas ar ekipažo klaida (...). Kol nebus patikimų žinių apie įvykio aplinkybes, nėra prasmės kelti ir aptarinėti bet kokias versijas", - teigė Federalinės oro transporto agentūros atstovai.
Rašyti komentarą