Gyventojai po Klaipėdos savivaldybę nebemarširuos

Gyventojai po Klaipėdos savivaldybę nebemarširuos

Nuo ateinančio pirmadienio Klaipėdos savivaldybė užsidarys gyventojams, kurie iki šiol nevaržomi galėjo vaikščioti po savivaldybės administracijos patalpas Liepų g. 11.

Jau nuo kitos savaitės pradžios visus rūpimus klausimus interesantai galės susitvarkyti ir prašymus priduoti tik pirmajame savivaldybės administracijos pastato aukšte.

"Vieno langelio ir elektroninių paslaugų skyriuje gyventojai turės pasižymėti terminale ir jie bus nukreipti į kabinetus, esančius pirmame aukšte, kuriuose pagal nustatytą grafiką budės įvairių sričių specialistai", - naują tvarką pristatė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Alina Velykienė.

Minėti grafikai bus skelbiami ir Klaipėdos savivaldybės interneto svetainėje, ir iškabinti savivaldybės pastato pirmame aukšte.

Tam tikri skyriai - Transporto, Licencijų, leidimų ir vartotojų teisių apsaugos, Socialinio būsto skyriai liks pirmame aukšte, tad jie automatiškai bus atviresni gyventojams. Taičau ir juose bus reglamentuotos gyventojų aptarnavimo valandos.

Žmonės, norintys patekti į kitus savivaldybės pastato aukštus, turės užpildyti prašymą ir gaus vienkartinį leidimą. Prašymą bus galima užpildyti tiek elektroniniu paštu, tiek Vieno langelio ir elektroninių paslaugų skyriuje.

Tokį vienkartinį leidimą turės gauti ir tie asmenys, kurie norės dalyvauti Klaipėdos miesto tarybos posėdžiuose.

"Miesto tarybos posėdžiai išliks atviri. Kaip ir iki šiol, tiesiog reikės į juos užsiregistruoti miesto tarybos sekretoriate ir gauti vienkartinį leidimą", - paaiškino A. Velykienė.

Tuo metu visi miesto tarybos komitetai bus perkelti į pastatą, kur dirba Klaipėdos meras - Danės g. 17. Patekimas į šį pastatą nėra ribojamas.

Valdininkai neslepia, kad šitaip užsidaryti nuo visuomenės juos verčia noras jaustis saugiau savo darbo vietose, nes esą gana dažnai po savivaldybės administracijos patalpas nevaržomai vaikščiojantys gyventojai ne tik trukdo jų darbą, bet ir kartais kelia realią grėsmę. Tokių atvejų esą yra buvę ne vienas.

"Gyventojai dažnai ateidavo nesusitarę, reikalaudavo, kad jų problema būtų išspręsta čia ir dabar. Štai vieną dieną į mano kabinetą užėjo narkomanas ir paprašė 10 litų, o kitas laukė prie durų. Žinoma - daviau, kad tik jie išeitų", - savo nemalonia patirtimi pasidalijo ir A. Velykienė.

Pasak jos, ko gero uostamiesčio savivaldybė yra viena paskutiniųjų Lietuvoje, kuri įsives tokią tvarką.

Kitas žingsnis - paslaugų elektronizavimas. Bus siekiama, kad kiek įmanoma daugiau paslaugų gyventojai galėtų užsakyti per elektroninės valdžios vartus. Šį projektą planuojama įgyvendinti per 2 metus.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder