Keturi nimfomanijos tipai

Keturi nimfomanijos tipai

Kaip bebūtų keista, bet dauguma vyrų minta iliuzijomis, neįsivaizduodami, ką iš tikrųjų reiškia nimfomanija.

O moterys, turinčios nimfomanijos problemų, dėl to neišgyvena ir nemato reikalo kreiptis į specialistus. Tačiau nimfomanija – liga, kurią reikia gydyti.

Nimfomanija – tai vienas iš hiperseksualios moters požymių. Tai lytinio potraukio patologija. Moterims, turinčioms nimfomanijos problemų, būdingas beveik nekontroliuojamas siekimas turėti kuo daugiau lytinių aktų ir su skirtingais partneriais, nepriklausomai nuo jų amžiaus, išvaizdos ir net lyties.

Nimfomanija skirstoma į keturis tipus.

Įgimta

Tada seksualinis potraukis atsiranda labai anksti ir būna beveik nekontroliuojamas.

Įgyta

Tokiu atveju nimfomanija atsiranda kokios nors psichologinio pobūdžio ligos fone. Pavyzdžiui, kai moterį pradeda kankinti depresija arba maniakinė būsena dėl išsibalansavusių hormonų bei įvairių moteriškų ligų.

Klimaksinis

Padidėjusią seksualinę trauką brandžiame amžiuje – klimakso ar menopauzės laikotarpiu, moterys pakelia labai sunkiai. Brandaus amžiaus nimfomanijos priežastys tokios pat, kaip ir įgytos. Ir dažnai būna psichologinio išsibalansavimo priežastis.

Menama

Moterys to tipo nimfomaniją, tik dėl joms vienoms žinomų priežasčių, sugalvoja pačios. Iš esmės tos priežastys nėra seksualinio pobūdžio. Tai gali būti ir nepilnavertiškumo kompleksas, noras pabrėžti savo patrauklumą priešingos lyties atžvilgiu ir pakelti savivertę.


Nimfomanijos simptomai pasireiškia moters elgesyje. Pagrindinis požymis – tai chaotiški intymūs santykiai, dažna sekso partnerių kaita. Tačiau itin padidėjęs seksualinis potraukis gali gerokai padidinti ir sugebėjimą patirti orgazmą. T.y. moteris, turinti nimfomanijos problemų, sugeba patirti daug orgazmų iš eilės, kurie gana ilgai tęsiasi. Tačiau tuo pačiu ji negali seksualiai pasisotinti.

Nimfomanija – ne tik moters, bet ir vyro, esančio greta jos, bėda. Kokiam vyrui malonu matyti ir jausti, kad jis nepajėgia patenkinti savo mylimą moterį, kad jis nepateisina jos lūkesčių. Be to, tokia moteris būna be galo pavydi, isteriška, linkusi kelti skandalus ir dramatizuoti įvykius.

Vienintelė paguoda ta, kad nimfomanių nėra labai daug. Statistikos duomenimis, vienas atvejis dviem su puse tūkst. moterų. Paprastai nimfomanija gydoma medikamentais, mažinančiais lytinį potraukį, pravedami terapijos seansai, kurio metu šalinamos hiperseksualumo priežastys.

Tačiau nepriklausomai nuo nimfomanijos tipų ir priežasčių, gydytojas paskiria dietą, kurioje nėra nei vieno afrodiziako. Pavyzdžiui, aštraus maisto, jūros gėrybių, karštų gėrimų, šokolado. Taip pat gali būti taikoma ir fizioterapija bei pokalbiai su specialistu.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder