Kaip atgaivinti plaukus

Kaip atgaivinti plaukus

"Mes esame tai, ką valgome", - rašė Hipokratas. Prasta mityba ir būtinų vitaminų bei mineralinių medžiagų stygius iš karto atsiliepia plaukų būklei.

Jei trūksta geležies - plaukai tampa gležni. Todėl valgykite daugiau jūros kopūstų, pupelių, grikių, kiaušinių trynių, mėsos, granatų, gerkite kakavos.

Jeigu plaukai slenka ir nuolat riebaluojasi, dažniau valgykite produktų, kuriuose esama cinko: jūrų gėrybių, neskaldytų grūdų, linų sėmenų, tamsaus šokolado.

Plaukų folikulus stiprina ir galvos odos mikrocirkuliaciją gerina keratinas. Štai kodėl mums reikia valgyti avižinę košę, bananus, avokadus, kukurūzus.

Jei norite, kad plaukai būtų švelnūs ir minkšti, pasirūpinkite vitaminų E ir D bei Omega-3 rūgščių resursais. Jų esama augaliniame aliejuje, riebioje žuvyje.

Kai trūksta beta karotino, galvos odą ima niežėti. Valgykite daugiau morkų, moliūgų, citrusinių vaisių. Galite įtrinti galvą šaltalankių sultimis.

Sportas ir masažas reikalingas plaukams ne mažiau negu kūnui. Kai sumažėja įtampa kaklo, pečių srityje, kraujas teka geriau, vadinasi, daugiau deguonies ir naudingų medžiagų gauna ir plaukų folikulai. Sėdimas gyvenimo būdas, prasta mityba ir avitaminozė, žalingi įpročiai blogina medžiagų apytaką ir stabdo toksinų šalinimą. Visa tai neigiamai veikia plaukus ir galvos odą.

Plaukų būklei įtakos turi ir jūsų psichoemocinė būsena. Stresas - dažniausia plaukų slinkimo ir galvos odos pleiskanojimo priežastis. Taigi gyvenimo iššūkius turi atlaikyti ne tik jūsų nervai, bet ir plaukai.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder