Ką daryti moterims, kad jas išgirstų vyrai

Prieš pateikdamos savo argumentus, moterys mėgsta sakyti ilgas pratarmes. Tai visiškai nereikalinga. Sakykite tai, ką norite pasakyti, ir be jokių įžangų. Abejonių frazėmis - pavyzdžiui: "Galbūt aš klystu, bet man atrodo..." - jūs tik susilpninate savo žodžių reikšmingumą.

Apsieikite be baigiamojo žodžio

Meškos paslaugą daro ir baigiamasis žodis, kuriuo moterys bando sušvelninti tai, kas buvo pasakyta, pavyzdžiui: "Mes turime tuojau pat priimti sprendimą - kaip jūs manote?" arba - "Ar aš neteisi?", "Aš teisingai kalbu?"

Kai teigiate, - neklauskite

Savo teiginius moterys dažniausiai užbaigia tokia lengva klausiamąja intonacija.

Klausimo atspalvis teiginio pabaigoje verčia abejoti jo teisingumu ir demonstruoja kalbėtojos abejones.

Klausytojui tai skamba maždaug taip: "Jūs su manimi nesutinkate?". Arba dar blogiau - "Prašau, sutikite greičiau, kad aš galėčiau būti tikra, kad pasakiau kai ką reikšminga".

Pagalvokite pačios: ar gali jumis tikėti kitas žmogus, jeigu savo žodžiais abejojate pati?

Atidžiai pasiklausykite, kaip jūs kalbate, arba paprašykite pagalbos artimųjų, ir jeigu pastebėsite turinti šį žalingą įprotį kalbėti klausiamuoju tonu, tuojau pat jo atsikratykite.

Neterškite kalbos

Moterys tiesiog neišsiverčia be daugybės "lyg ir", "ta prasme", "tai yra", "norėjau pasakyti". Jos užteršia šiais įterpiniais reikšmingas frazes ir šitaip sumažina jų informatyvumą.

Tokius žodelius galima priskirti prie žalingų įpročių, kurių būtina atsikratyti jau šiandien. Pavyzdžiui: "Iš dalies aš manau, kad vis dėlto...", "Mes, galimas daiktas, ir iš tikrųjų...", "Kaip ir/lyg ir", "Jums, mano nuomone, tikriausiai reikėtų. .."

Šios frazės - tai ne tik tušti žodžiai, bet ir parazitai, kurie aiškų ir tikslų pareiškimą paverčia miglotu siūlymu, ir jūs pačios atrodote netikinčios tuo, ką sakote.

Tokiomis frazėmis moterys paprastai bando nuslėpti savo silpnąsias vietas ir nepasirengimą pokalbiui. Šios aptakios formuluotės gali liudyti ir tai, kad jūs nenorite pasakyti savo tikrosios pozicijos arba stengiatės išvengti konflikto.

Šiuos žodžius galima vartoti, kai sąmoningai norima išvengti kalbos apie ginčo objektą (būna ir tokių situacijų).

Kalbėkite trumpai

Moterims pokalbiai yra bendravimas, vyrams - informacijos apsikeitimo priemonė.

Vyrai ir moterys draugauja skirtingai. Vyrams draugiškas bendravimas - tai intelektualinės varžybos, žaidimas, kurių dėka galima sublizgėti savo erudicija. Jie puikiai vieni kitus testuoja pasitelkdami klausimus.

"Žinai, kas vakar laimėjo krepšinio varžybas?" - klausia vyras, ir jeigu jo pokalbininkas žino, jis jaučiasi kaip laimėtojas. Jeigu nežino - irgi gerai, nes šiuo atveju puikiai jaučiasi klausimo autorius.

Moterys bendraudamos pasitelkia labai daug detalių. Todėl kai jūs ketinate ką nors pranešti vyrui, iš karto visas jas pamirškite. Kalbėdamos atidžiai sekite klausytojo reakciją. Kai tik jo žvilgsnis ima "nuobodžiauti", žinokite, kad būtina sumažinti žodžių kiekį iki minimumo. Jeigu einate pokalbio pas viršininką, geriausia jam iš anksto pranešti, kiek laiko jūs pas jį užtruksite, ir laikytis sutarto reglamento.

Vyrai jaučia didžiulę atsakomybę dėl savo energijos ir paskirsto ją griežtai pagal savo veiklos pobūdį. Jūs galite pažeisti jų griežtą grafiką, o toks nekontroliuojamas energijos nuostolis gali juos išvesti iš kantrybės.

Kalbėkite tiesiai

Perteikiant informaciją vyrams, nereikia daryti užuominų. Kalbėkite be poteksčių ir užuolankų. Nors moterys vyrus supranta iš pusės žodžio, vyrai, kitaip nei moterys, reikalauja aiškumo.

Tramdykite emocijas

Kadangi moterys socialinėje srityje vis dėlto skiriasi nuo vyrų, jos ir elgiasi atitinkamai kitaip - pavyzdžiui, verkia keturiskart dažniau nei vyrai (tai patvirtinta tyrimais). Vyrams paprasčiau - jie iš prigimties emocijas reiškia santūriai, o kompensuoja tai kitomis savybėmis (bet čia jau kita tema).

Dalykiniame pokalbyje audringa emocijų išraiška moteriai neleistina lygiai taip pat, kaip ir ekstremalus mini.

Toks elgesys pakerta jos pozicijas.

Ašaros sukelia gailestį, tačiau kartu ir parodo, kad žmogus nesugeba valdyti situacijos. Ypač ašaros nuvilia tuos žmones, kurie yra įpratę slėpti savo jausmus, o tai ypač pasakytina apie vyrus.

Jeigu žmogus įpratęs kontroliuoti savo būsenas, jis to tikisi ir iš kitų. Vyrai dažniausiai mano, kad dažnai verkiančią moterį lengva valdyti.

Būna tokių situacijų, kai atrodo, jog nieko negalite padaryti - tuoj imsite ir apsiverksite. Tokiu atveju atsiprašykite ir išeikite už durų. Grįžkite tuomet, kai pajusite, jog galite save kontroliuoti.

Kitą šeštadienį - "Ką daryti vyrams, kad juos išgirstų moterys".

Mimi Donaldson (išvertė Vilma Kreivytė)

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder