Žemė - žmonijos kalėjimas?

Žemė - žmonijos kalėjimas?

Amerikietis ekologas Elisas Silveris (Ellis Silver) teigia, kad žmonija gimė ne Žemėje. Jei būtume Žemės vaikai, mums pavyktų išvengti tokių nemalonumų kaip nugaros skausmas, pilnapadystė ir skausmingas gimdymas, mano jis. Panašūs pavyzdžiai rodo, kad mes esame tiesiog neprisitaikę gyventi šioje planetoje.

Žemėje gyvūnai jaučiasi geriau nei žmonės

Apie visa tai mokslininkas rašo savo naujoje knygoje. E.Silverio nuomone, daugelio žmonių patiriamos atraminio judamojo aparato problemos rodo, kad mūsų proprotėviai gyveno planetoje, kur gravitacija buvo mažesnė negu Žemės rutulyje. Be to, kūdikių galvos yra per didelės, todėl gimdymo procesas tampa sudėtingesnis. Kitos gyvos būtybės gimdo daug lengviau, ir tai gali būti įrodymas, kad tik žmonės atsikėlė čia iš kito pasaulio... Prisiminkime biblinį pasakojimą apie Adoną ir Ievą, kuriuos Dievas išvarė iš rojaus už draudžiamo vaisiaus ragavimą... Dievas tarė Ievai: "Skausmuose gimdysi savo vaikus". Moteriai sunku pagimdyti pačiai, ir be medicininės pagalbos vaikas turi mažai šansų išgyventi ir būti sveikas, o ir motinos gyvybei gimdymas kelia rimtą pavojų.

Tai dar ne viskas. Jei daug laiko leidžiame saulėje, oda nudega ir dėl to net galima susirgti vėžiu. Vadinasi, ultravioletiniai spinduliai mums kenkia. O kitų rūšių atstovai, pavyzdžiui, driežai, gali ilgai būti saulėje ir jų sveikatai saulė jokios žalos nedaro. Žmonės serga daug daugiau ligų, taip pat lėtinių, negu kokie nors gyvūnai. Daugelį kamuoja miego sutrikimai. Mokslininko manymu, tai galima paaiškinti tuo, kad mūsų biologinis laikrodis yra nustatytas 25 valandų ritmu, kaip anksčiau yra įrodę kiti specialistai. Bet Žemėje, kaip žinome, para trunka 24 valandas. Išvada viena - Žemė nėra mūsų gimtinė!

Iš kur atsirado žmonės Žemėje?

Iš kur mes atsiradome? Kaip rašo Elisas Silveris, mes čia buvome perkelti prieš 60-200 tūkst. metų. Kas tai padarė? Ko gera, kitų planetų gyventojai. Dar vienas variantas - dirbtinis vietos gyventojų kryžminimas su kitos planetos gyventojais, tarkime, iš Kentauro alfos, artimiausios žvaigždžių sistemos, taip dažnai figūruojančios mokslo fantastikoje... Nuo jos mus skiria 4,37 šviesmečio.

Beje, teorija, kad žmogus visai neišsivystė iš beždžionės, o atsirado Žemėje po kažkokių nesuprantamų įvykių ar procesų, jau senokai yra gana paplitusi. Jei išties esame ateivių palikuonys, galime spėti, kad tai planeta su silpna traukos jėga, nuo savo žvaigždės nutolusi daugiau negu Žemė nuo Saulės, ir para joje trunka 25 val. Remiantis Biblija, pirmieji "naujakuriai" išties galėjo būti ištremti į Žemę už kokias nors nuodėmes arba nusikaltimus. Visai gali būti, kad įvairiomis ligomis kaip tik ir mokame už tuos senus protėvių nusižengimus. Apie kokius nusikaltimus čia gali būti kalbama? Pavyzdžiui, apie smurtą arba žiaurumą kitų gyvų būtybių atžvilgiu. Juk pagal Bibliją iki pirmosios nuodėmės žmonės neskyrė gėrio ir blogio...

Be abejo, žmonės intelekto požiūriu yra labiausiai išsivysčiusi rūšis planetoje, bet fiziškai mes toli gražu ne tobuli. Taigi, prieš žmogui pasirodant Žemėje, čia galėjo gyventi kitos gyvybės rūšys. Jei visos jos būtų evoliucionavusios vienodai, protingų būtybių galėjo būti daugiau. Bet kol kas įrodytas tik žmogaus protingumas. Greičiausiai mes iškart buvome protingi, o ne tapome tokie vykstant evoliucijai. Kodėl, tarkim, katės ir šunys, nuo senovės gyvenantys šalia žmonių, dar neišmoko kalbėti ir rašyti kaip mes arba bent daryti ką nors panašaus ir apskritai mažai pasikeitė, palyginti su savo tolimais protėviais? Galbūt evoliucija apskritai vyksta visai ne taip, kaip mes įsivaizduojame, ir labai klystame manydami, kad tapome tokie, kokie esame, vykstant evoliucijos procesui.

"Mano nuomone, žmonija ne išsivystė iš konkretaus Žemės mikroorganizmo, o gimė kitoje vietoje ir buvo atgabenta į Žemę jau kaip visapusiškai išsivysčiusi ir protinga rūšis!" - tvirtina dr. E.Silveris.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder