Veidrodžio efektas
Tai reiškia, kad šypsena yra užkrečiama. Jei nusišypsosite praeiviui, labai tikėtina, kad jis taip pat nusišypsos. Mūsų smegenyse yra vadinamasis veidrodinis neuronas, kurio funkcija - nesąmoningai kopijuoti priešais esančiojo veido išraišką.
Raukšlelės akių kampučiuose
Jei šypsena yra nuoširdi, tikra ir džiaugsminga, akių kampučiuose atsiranda raukšlelių. Apsimestinė, nenuoširdi šypsena tik ištempia skruostus, taigi atkreipkite dėmesį į akis.
Šypsena nuotraukai
Prieš fotografuodami fotografai dažnai prašo pasakyti "čy-y-y-z" (cheese). Bet tuo metu šypsena nebūna nuoširdi. Kad ji būtų ryškesnė, prieš fotosesiją prisiminkite kokį nors juokingą gyvenimo įvykį.
Šypsena muitinėje
Naudodamiesi stebėjimo kameromis, Australijos muitininkai atpažindavokontrabandininkus, nelegalus ir nusikaltėlius. Atpažindavo visai paprastai - pajuokavus: "Ar kartais ne jūs pametėte maišelį su kokainu?", jie nesišypsodavo.
Juokas prieš skausmą
Juokas ne tik ilgina gyvenimą, bet ir slopina skausmą. Praėjusio amžiaus 9-ajame dešimtmetyje vienoje Amerikos ligoninėje buvo įrengtas juoko kambarys su humoristinėmis kasetėmis, žurnalais, knygomis. Rezultatas buvo puikus - ligoniai greičiau išsirašydavo, daugumos sveikata pagerėdavo, mažėjo skausmą malšinančių vaistų vartojimas.
Meilė ir šypsena
Moterys juokiasi iš vyrų, kurie joms patinka, o vyrus traukia prie moterų, pasižyminčių humoro jausmu. Moteriai nereikia pasakoti anekdotų ir juokingų istorijų, reikia viso labo juoktis iš vyro juokų
Rašyti komentarą