Neseniai japonų kompanija "Kibernetinis stebuklas" išleido pasaulin naują kūrinį - robotą ypatingoms paslaugoms teikti. Šis stebuklas nežaidžia šachmatais, nesėja ir nepjauna. Jis... užsiima seksu. Tai pirmasis pasaulyje sekso robotas.
Tokio išradimo idėja brendo nuo seno. Homo sapiens galvojo: jeigu robotai gali išmokti sudėtingus judesius, judėti kitų planetų paviršiumi, tai kodėl gi jų neišmokius atlikti "paprastus veiksmus" čia, Žemėje?
Pirmieji bandymai imituoti lytinį aktą naudojantis mechanikos įrenginiais buvo padaryti dar 19 amžiuje. Tuomet Prancūzijos viešnamiuose tapo populiarūs supamieji foteliai su 20 cm vyrišku organu. 20 amžiuje italo Antonijo Dorado patobulinta "sekso lova" jau turėjo du tokius įrenginius ir galėjo "pasiūlyti" 20 skirtingų pozicijų.
20 amžiaus 9 dešimtmetyje sekso robotų "prototipai", žinoma, jau buvo aprūpinti elektros pavarom. Tiesa, šitos meilės pramogų "mašinėlės" dar buvo gana nepatogios, tačiau leido moterims patirti malonumą klasikinėmis pozomis.
10 dešimtmetyje į pagalbą seksui atskubėjo elektronika. "Meilės mašina", primenanti treniruoklį, turėjo penkių greičių organą ir distancinį valdymą. "Sportininkės" galėjo naudotis elektrodais savo erogeninėms zonoms aktyvizuoti ir patirti orgazmą kada panorėjusios. Beje, šis aparatas buvo naudojamas ne tik seksualinėms pramogoms, bet ir frigidiškumui gydyti.
Tačiau tikra revoliucija prasidėjo, kai sekso industrija apsiginklavo kompiuterine technika. Šitaip atsirado galimybė užsiimti seksu... nuotoliniu būdu. Interneto dėka atsirado galimybė perduoti taktilinius pojūčius per tūkstančius kilometrų.
Tam buvo sukurti mechanizmai, imituojantys lytinius organus. Sensoriaus davikliai, pagaunantys mažiausius žmogaus, dėvinčio šį mechanizmą, judesius, perdirba informaciją apie šiuos judesius į elektrinius impulsus. Tie, įveikę neįsivaizduojamus atstumus, vėl virsta mechaniniais analogiško įrenginio judesiais, ir suteikia atitinkamą malonumą partneriui.
Pagalvota netgi apie specialius kompiuterio akinius, kurių dėka perduodami trimačiai vaizdai, taigi vartotojas gali matyti partnerį, tarsi jis būtų jo miegamajame.
Taip palaipsniui prieita ir prie kibernetinio meilužio. Nenorite taikytis prie gyvenimo draugo charakterio? Nusipirkite japonišką geležinę moterį arba plieninį džentelmeną...
"Kibernetinio stebuklo" kompanijos prezidentas kupinas optimizmo. Jis mano, kad atsiradus šiems robotams, sumažės seksualinės prievartos ir venerinių ligų. Be to, robotas niekada nebus neištikimas, jis pasitarnaus ir tiems, kuriuos kamuoja kompleksai, invalidams, vienišiems asmenims. Nebereikės prostitučių ir viešnamių... Visuomenė taps morališkai sveika.Žodžiu, tokia štai šviesi ateitis laukia žmonijos...
Tik štai seksologai bei psichologai stoja piestu. Šis žaisliukas, anot jų, padarys žmones dar savanaudiškesnius ir žiauresnius. Be to, ir žmonija be "gyvo sekso" gali išmirti.
Bet rinka, taip sakant, visada teisi. Taigi prašom susipažinti: jos vardas Valeri, 175 ūgio, ji jus girdi ir mato, skiria spalvas, atpažįsta jūsų kūno dalis ir gali jus glamonėti taip, kaip pageidaujate. Žodžiu, Valeri gali viską, išskyrus... mylėti. Ir tik 35 tūkstančiai dolerių!
Parengė Liana Ambarcumian
Rašyti komentarą