„Gintaras tiesiog yra energizatorius. Kodėl žmonės renka gintarą ir laiko jį namuose dėl grožio? Tai yra akmuo, kuris skleidžia saulės energiją. Pasižiūrėjus į jį, mes tiesiog asocijuojame jo spalvą su saulėtomis dienomis, energijos tėkme, buvimu toje energijoje“,- laidoje „Mano sveikata“ kalbėjo E. Vigelytė.
Pasak jos, gintaras turi puikų sudedamąjį elementą – gintaro rūgštį, kurios galima įsigyti ir sintetiniu pavidalu įvairiose ekologinių prekių parduotuvėse, vaistinėse.
„Gintaro rūgštis stimuliuoja ir balansuoja organizmo procesus: stimuliuoja imuninę sistemą ir paspartina ląstelės savybę panaudoti maksimalų deguonies kiekį iš minimalaus. Tai yra, paskatina ląstelę kvėpuoti“,- kalba E. Vigelytė.
Kai ląstelė taisyklingai, gerai kvėpuoja, anot jos, tada ir pasisavina maisto medžiagų, geriau dauginasi, o gyvybinį ciklą baigusios ląstelės tvarkingai pašalinamos iš organizmo, kas yra puiki onkologinių susirgimų prevencija.
E. Vigelytė atkreipia dėmesį, kad jonizuojančio gintaro masažo, kuris skirtas atnaujinti mūsų ląstelių veiklą – įjungti, energizuoti ląsteles – nerekomenduojama daryti antroje dienos pusėje, nes yra buvę atvejų, kai E. Vigelytės klientai nebeužmiega vakare, pasinaudoję gintaro terapijos paslaugomis. Jos teigimu, gintaras žmones nei „išjungia“, nei „įjungia“, o „pakrauna“.
Parengė Ieva Kazlauskaitė
Laida „Mano sveikata“ transliuojama šeštadieniais 9.10 val.
Rašyti komentarą