Influencerės V. Siegel reklamuojama arbata: nemeskit pinigų šitoms apgavystėms

Influencerės V. Siegel reklamuojama arbata: nemeskit pinigų šitoms apgavystėms

Influencerė Viktorija Siegel neseniai pristatė vardinę liekninančią ir organizmą valančią arbatą „Fit tea“. Kaip rašoma internete, ši arbata padeda numesti svorio, valo organizmą, o norimus rezultatus galima pasiekti per 28 dienas.

Mokslu pagrįstas tinklaraštis „Mitybologija“ paneigė visus teiginius, nurodytus produkto aprašyme. Pasak tinklaraščio, ši arbata ne padeda, o gali pakenkti žmogaus organizmui.

Tinklaraščio autorė Lauryna Nelkiné savo įžvalgomis apie šį įžymybių pamėgtą produktą pasidalijo feisbuke.

„Ne, tau tikrai nereikia Fit tea 28 dienų iššūkio.⁣

Aš galvojau, kad šitas lieknėjimo detoksų arbatas reklamuoja tik Kim Kardashian už tai gaudama milijoninius honorarus, bet pasirodo, kad ir Lietuvos influencerės stumdo šitą šlamštą.

Vandens svoris

Turiu jus nuvilti, bet vien tik atsigeriant liekninančios arbatytės ryte ir vakare tikrai neatsikratysite riebalų, geriausiu atveju neteksite poros kilogramų skysčių. Priminsiu, kad mūsų kūną sudaro apie 60 proc. vandens. Dažniausiai greitą lieknėjimą ar detoksą žadančios priemonės sudėtyje turi medžiagų, veikiančių kaip laisvinamieji vaistai, kurie iš organizmo šalina skysčius. Va iš čia ir yra pozityvūs komentarai apie šitų arbatų efektyvumą ir numestus kelis kilogramus. BET, kai tik programą nutrauksite ir pradėsite valgyti normaliai, vandens balansas susireguliuos ir vėl priaugsite tuos numestus kilogramus.

Be to, vartodami laisvinamąsias priemones ilgiau (pvz., 28 dienas), galite pasidovanoti ne tik viduriavimą, bet ir dehidrataciją, netikėtą nėštumą dėl sąveikos su kontraceptikais, sveikatai pavojingus elektrolitų pusiausvyros pakitimus, o ilgainiui net ir žarnyno veiklos sutrikimus.⁣

„Šalina toksinus“

Šitas skambus teiginys tai išvis yra mano mėgstamiausias. Niekas nesupranta, kas tie „toksinai“, bet skamba baisiai ir įtikinamai. Verdiktas – pašalinti! Papildomomis priemonėmis šalinti „toksinus“ reikia tada, kai jūs smarkiai apsinuodijote alkoholiu, vaistais, narkotinėmis medžiagomis ir dėl to atsidūrėte ligoninėje.

Ir čia jau arbatos nepadės. Jei jūsų kepenys ir inkstai funkcionuoja normaliai, jūsų superturbo detoksu jau pasirūpinta nemokamai jums į save nefarširuojant jokių fit šmit detox nesąmonių.

Žolelės nereiškia, kad jokios žalos

Paprastai internete parduodamos detoksų ir lieknėjimo arbatos iš pažiūros turi tik „natūralią“ žolelių sudėtį. Kas blogo galėtų atsitikti vartojant žoleles? Tai, kas natūralu, NEREIŠKIA, kad saugu. Žolelės turi biologiškai aktyvių medžiagų, kurios labai lengvai sureaguoja su kitomis maisto medžiagomis ar vaistais ir sukelia šalutinį poveikį.⁣

Arbatą „sukūrė su mokslininkais“

Šis piktnaudžiaujantis autoritetu teiginys nieko nereiškia! Kokainą irgi mokslininkas išgrynino iš lapų, bet ar tai automatiškai suteikia produktui kokybės ar tuo labiau saugumo garantą? Tikrai ne.⁣

Merginos, žinau, kad tikrai labai lengva apsigauti, ypač kai didžiosios influencerės taip neatsakingai reklamuoja šitas arbatas. Bet neužkibkite ant tokių tuščių pažadų, nemeskite pinigų šitoms apgavystėms ir nerizikuokite sveikata, o geriau jau nusipirkite mėnesio abonementą baseine, kvepalų arba knygą.⁣

Šaltiniai:⁣

Klein & Kiat, 2015; Soliman et al., 2018; Kesavarapu et al., 2017; de Boer et al., 2015.“, – feisbuke rašė moteris.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder