Adolfą Hitlerį kamavo nekontroliuojamas meteorizmas ir priklausomybė nuo kokaino
Medicininių A. Hitlerio sveikatos dokumentų rinkinyje yra ir dešimt rentgenogramų su fašistų lyderio kaukole, keletas elektroencefalogramų ir jo nosies ertmių rentgenogramos. Dokumentų įsigijimo aukcione terminas baigiasi trečiadienį.
Apie A. Hitlerio sveikatos dokumentų rinkinį sudaro 47 puslapių byla, kuriai informaciją rinko ir registravo šeši skirtingų specializacijų gydytojai, ir 178 p. ataskaita, datuojama 1945 m. birželio 12 d. – šią sudarė Amerikos pajėgų suimtas daktaras Erwinas Giesingas.
Nors jokių oficialių dokumentų, liudijančių apie A. Hitlerio potraukį kokainui neegzistuoja, E. Giesingas savo ataskaitoje pažymėjo, jog fiureris neva uostė kokaino miltelius, siekdamas „išvalyti sinusus“ ir nuraminti gerklės perštėjimą. Kai jis „įjunko“ į medikamento vartojimą, kokaino dozės turėjo būti ribojamos, rašė E. Giesingas.
Jo ataskaitoje minimas ir kitas neišgalvotas A. Hitlerio gyvenimo aspektas: fiureris „kentėjo nuo nekontroliuojamo meteorizmo“. Kad suvaldytų žarnyne besikaupiančias dujas, nacistų lyderis turėjo reguliariai vartoti 28 rūšių medikamentus, taip pat ir strichnino pagrindu gamintas piliules „nuo dujų“ – nuodingas preparatas galėjo pažeisti fiurerio kepenis ir žarnyną.
Vienas iš gydytojų, Theodore Morrell, pranešė, jog knygos „Mein Kampf“ autoriui buvo leidžiamas ir preparatas, gaminamas iš jaunų bulių sėklos vezikulių, sėklidžių ir prostatos audinių. T. Morrellis įsitikinęs, jog „A. Hitleris, nors ir ne itin linkęs į seksualinį aktyvumą, tačiau vis tik buvo lytiškai suartėjęs su Eva Braun, nors jie miegodavo atskirose lovose“, - aukcione parduodamus dokumentus cituoja „Livescience.com“.
Rašyti komentarą