Koncerto metu visa galinė siena virto milžiniško dydžio ekranu, kuriame mainėsi kiekvienai dainai specialiai sukurti vaizdai: skaitmeninis lietus per kūrinį “Jeigu nori”, ugnis – per “Sudaužyti veidai”, miestas - per “Mano žemė”. Publika taip pat galėjo matyti „back“ vokalistus, muzikantus bei šokėjus, įsikūrusius milžiniškoje konstrukcijoje.
Be modernios 3D projekcijos, neišdildomą įspūdį padarė fejerverkai, šviesos ir tokie „šou“ elementai, kaip scenoje ratus sukęs senoviškas motociklas, „back“ vokalistų bei gitaristų pasirodymas.
Marijonas su publika bendravo be galo laisvai ir nuoširdžiai. Atlikėjas ne tik ragino dainuoti su juo, bet ir aktyviai judėti. Pavyzdžiui, susirinkusiuosius, ramiai sėdinčius tribūnoje, vieną akimirką jis skatino atsistoti, o tuo tarpu stovinčius parteryje – atsisėsti.
Koncertui einant į pabaigą, Marijonas užlipo į konstrukcijos viršų ir lempa apšvietė susirinkusiuosius - skatino visus iškelsti rankas ir ploti. „Aš jus visus matau! Nei vienas nepasislėpsite!“ – juokavo atlikėjas.
Nuostabu buvo tai, kad atlikėjo pasirodyme dažnai plėvesavo Trispalvė. Marijonui scenoje apsirengus smokingą, o už nugaros 3D projekcijoje nušvitus Lietuvos vėliavai, visa „Švyturio“ arena atliko dainą „Trys milijonai“. Salėje buvo girdėti ne tik plojimai ir ovacijos, bet ir žiūrovų padėkos ir meilės šūksniai.
Neįtikėtina, jog daugybę metų įvairiose scenose pasirodymus rengiantis Marijonas Mikutavičius ir kone himnais tapusios dainos šiandien vis dar populiarios ir mylimos įvairaus amžiaus žmonių – nuo paauglių iki senjorų.
Vienintelis dalykas, apkartinęs visą šou – tai „Švyturio“ arenos rūbinės, regis, nepasirengusios tokiam dideliam žiūrovų antplūdžiui. Nepaisant to, kad trūko vietos pasikabinti paltus, rūbininkės blaškėsi ir tiesiog nežinojo ką daryti. Pasipiktinę žmonės prašė striukes numesti ant kėdžių, stalo ar netgi ant žemės, kad tik netektų neštis į salę.
Rašyti komentarą