„Meridiano“ nušvitimas, kiek anksčiau Biržos tilto – labai simboliniai. Tikiu, kad artimiausiu metu mieste pamatysime ne tik daugiau mėlynų simbolių, bet ir realių mėlynosios ekonomikos proveržio ženklų, darbų ir projektų. Klaipėdos ekonominės plėtros strategija 2030 pirmiausia siekiame, kad mūsų miestas taptų geriausia vieta gyventi ir dirbti Baltijos regione. Su partneriais padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad klaipėdiečiai norėtų čia likti, į užsienį išvykę mūsų žmonės norėtų grįžti ir čia kurti gyvenimą, galėtųužsidirbti konkurencingus atlyginimus, investuotojai mus matytų kaip patikimą ir progresyvų partnerį“, – sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.
Jau kitą savaitę tarptautinė konsultacinė kompanija „Ernst & Young Baltic“ kartu su Klaipėdos miesto savivaldybe, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos universitetu, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) valdymo bendrove, Klaipėdos pramonininkų asociacija, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais pristatys gyventojams Klaipėdos ekonominės plėtros strategijos 2030 siūlomą įgyvendinimo mechanizmą, finansavimo modelius bei strategijos priemones.
„Klaipėda 2030“ rengėjų komandapirmadienį, balandžio 9 d., 17.00 val.kviečia miestiečius į viešą pristatymą „Klaipėda 2030: kaip ambicingas idėjas paversime kūnu?“. Viešas renginys vyks Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (III a.), Liepų g. 11, Klaipėda.
Apie KLAIPĖDA 2030
25 tūkst. naujų darbo vietų, 2000 naujų įmonių, 1,5 mlrd. EUR naujų investicijų, 200 proc. išaugęs eksportas, 40 tūkst. daugiau gyventojų Klaipėdoje, dvigubai didesnis atlyginimas, 400 tūkst. apgyvendintų turistų – tokią ekonominio proveržio ambiciją užsibrėžė Klaipėda.Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos universitetas, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos (LEZ) valdymo bendrovė bei Klaipėdos pramonininkų asociacija ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai įgyvendins miesto ekonominės plėtros strategiją 2030. Į jos rengimą įsitraukė daugiau nei 300 Klaipėdos savivaldos, uosto, mokslo, verslo bei kitų sričių profesionalų. Klaipėda pasirinko mėlynojo augimo kelią ir turi tikslą tapti pasaulinio lygio mėlynosios ekonomikos bei sparčių sprendimu miestu. Strategijoje numatytos keturios prioritetinės kryptys: miestas stiprins ir plėtos jūrinę ekonomiką, bioekonomiką, pažangios pramonės ekonomiką, kūrybinių industrijų bei paslaugų ekonomiką. Daugiau apie Klaipėdos ekonominės plėtros strategiją 2030 – www.klaipeda.lt/lt/klaipeda2030.
Rašyti komentarą