Klaipėdoje -  dešimtasis kasmetinis rūmų renginys verslui

Klaipėdoje - dešimtasis kasmetinis rūmų renginys verslui

Gegužės 31 - birželio 1 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia dešimtąjį kasmetinį renginį, kurio metu paskutiniąją gegužės dieną įvyks tarptautinė verslo konferencija, individualūs verslininkų susitikimai.

Šeštadienį, birželio 1 d., bus surengtas taip pat jau tradicija tapęs įskaitinis golfo turnyras dėl Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų taurės. Verslo renginių partneriai - AB "Klaipėdos nafta" ir "National Golf Resort".

Viena svarbiausių renginio dalių - verslo konferencija. Šiemet, atsižvelgiant į ankstesnių renginių dalyvių nuomonę, ji skirta praktiniams 4.0 Pramonės revoliucijos aspektams aptarti. Ši tema aktuali ne tik pramonės įmonėms, nes vykstantys procesai jau diktuoja ir smulkių, vidutinių, paslaugas teikiančių įmonių veiklos kryptį ir lemiamą vaidmenį vaidins visai netrukus.

Pokyčių tempas toks, jog, kalbant apie Lietuvos verslo konkurencingumą, pastebimos pastaruoju metu itin greitai kintančios verslo sąlygos ir tai, jog verslas tampa vis labiau globalus. Informacinės technologijos, inovacijos, robotizacija ir skaitmenizavimas mažina laiką ir erdvę, nes šiandien gyvename ir dirbame pasaulyje, kuris traukiasi: geriausios verslo praktikos plinta greičiau nei kada nors anksčiau. Bendrovės nebegali turėti geros idėjos monopolio. Dabar vienintelis patikimas ginklas yra sugebėjimas sutelkti daugelio žmonių pastangas.

Tai ir bus bandoma atlikti tarptautinės konferencijos "4.0 Pramonė: nuo verslo išlikimo iki naudos" metu. Atsakymus į klausimus, kaip išlikti, prisitaikyti ir sustiprinti savo verslą žaibiškai kintančiomis sąlygomis pateiks praktikai, įmonių, kuriose būtini pokyčiai jau vyksta, vadovai.

Renginio pirmoji dalis skirta platesnei 4.0 pramonės procesų apžvalgai. Apie pramonės skaitmeninimą kalbės Vokietijos, kurioje šie procesai prasidėjo pirmiausia Europoje, kompanijos "Schneider Electric" vadovė Baltijos šalims S. Rajamaki. Ar pramonės revoliucijai, kuri nebėra mokslinės fantastikos sritis, pasirengęs Lietuvos verslas, svarstys KTU ekonomikos ir verslo fakulteto dekanė, prof. dr. E. Gimžauskienė. Kaip išlikti ir vėl tapti lyderiu versle patars UAB "Narbutas International", įkūrėjas ir akcininkas P. Narbutas. Bendrovės Ukmergėje valdoma viena didžiausių Lietuvoje baldų gamyklų ne tik išgyveno juodas dienas, bet ir tęsia veiklą, sėkmingai konkuruoja tarptautinėje rinkoje ir nuolat didina gamybą ir pardavimus.

Antrojoje konferencijos dalyje dalyviams bus pateikti šalia esantys gerosios praktikos pavyzdžiai: skaitmeninę įmonių transformaciją, dėl kurios tenka išeiti iš komforto zonos, keistis ir tik tuomet pavyksta gauti naudos, pristatys AB "Klaipėdos nafta" teisės ir administravimo direktorius R. Valūnas. Savo patirtimi integruojant į gamybą robotus ir jų sąsajas su žmonėmis kalbės AB "Klaipėdos baldai" direktorius G. Vitkevičius. Įmonės "Bega" vadovas L. Rimkus pateiks praktinius darbuotojų įtraukimo į šiuos procesus pavyzdžius. Tam, kad neatrodytų, jog tai vien stambaus verslo ateities perspektyva, kaip unikali idėja supaprastinti sinchroninį vertimą gali tapti verslu, pristatys Vilniuje veiklą tęsiantys klaipėdiečiai iš UAB "Interactio".

Tradicinė verslo konferencijos pabaiga - diskusija "Ką turime padaryti, kad išliktume?", kurioje turėtų būti apibendrinti praktiniai patarimai dalyviams, atvirai atsakyta į visus klausimus. Renginys nemokamas, kuriame laukiami tiek mažų ir vidutinių, tiek didelių įmonių atstovai. Į jį galima registruotis internetu www.businessgolfjazz.lt.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder