Lietuvos krepšininkai nusileido turkams

Savojo žaidimo puolime neradusi Lietuvos rinktinė draugišką „Akropolio“ turnyrą Graikijoje pradėjo skaudžia nesėkme. Jono Kazlausko auklėtiniai ketvirtadienį Atėnuose 53:71 (15:15, 9:15, 25:21, 4:20) nusileido Turkijos krepšininkams ir pasiruošimo etape patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Sėkmingiau rungtynes pradėję lietuviai buvo įgiję septynių taškų pranašumą (11:4), tačiau antrajame ketvirtyje krito į duobę.

Per pirmąsias septynias minutes Lietuvos rinktinė pelnė vos du taškus, o tuo pasinaudoję varžovai susikrovė dviženklę persvarą (30:20).

Po ilgosios pertraukos mūsiškiai pavijo turkus bei trečiajame ketvirtyje po penkių Artūro Milaknio taškų pirmavo šešiais taškais (47:41), bet ketvirtajame kėlinyje vėl viskas apsivertė aukštyn kojomis.

Turkai ketvirtį, kuriame lietuviai surinko vos keturis taškus, pradėjo spurtu 10:0 ir susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą (61:49).

Antroje kėlinio pusėje lietuviams stebuklo sukurti nepavyko, Kazlausko auklėtinių laivas toliau grimzdo į dugną bei Turkijos krepšininkų pranašumas tapo triuškinamas (53:71).

Netrukus pateiksime daugiau informacijos.

Lietuvos rinktinė: Jonas Valančiūnas 14 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 12, Mantas Kalnietis 7 (4 rez. perd.), Domantas Sabonis 6, Artūras Milaknis 5, Paulius Jankūnas 3, Robertas Javtokas 2, Žygimantas Janavičius 2, Mindaugas Kuzminskas 2, Jonas Mačiulis taškų nepelnė (7 atk. kam.).

Turkijos rinktinė: Ersanas Ilyasova 13 (13 atk. kam.), Semihas Erdenas 12, Melihas Mahmutoglu 12, Sinanas Guleras 11, Ali Muhammedas 8 (5 atk. kam.).