Kiekvienais metais yra sudaromas inovatyviausių, moderniausių, didžiausio keleivių srauto sulaukiančių bei patogiausių oro uostų sąrašas. Praėję metai – ne išimtis. Net trys Japonijos oro uostai jau ne vienerius metus patenka tarp įspūdingiausių pasaulyje ir, atrodo, net neketina užleisti šių pozicijų. Įdomu tai, kad įspūdingiausi oro uostai yra pastatyti ar vis dar statomi vienose brangiausių pasaulio valstybių kaip Kataras, Šveicarija, Singapūras, Didžioji Britanija ir pan. Norint ne tik apsilankyti inovatyviausiuose pasaulio oro uostose, bet ir šalyse, kuriose jie įsikūrę, be jokios abejonės reikalingi finansai. Skrydis, apgyvendinimo paslaugos, pramogos pareikalauja finansinių lėšų, o apmokėti keliones visuomet gali padėti specializuoti bankai ir kreditai internetu. Kokios pinigų sumos prireiks, galite nesunkiai paskaičiuoti pasidomėję informacija, kiek jūsų pasirinktoje šalyje kainuoja visos jums reikalingos paslaugos. Oro uostų privalumai bei įspūdingi keliautojų skaičiai yra pateikiami sąraše oro uostų, kurie 2016-ais metais specialistų buvo išrinkti pačiais inovatyviausiais.
Kataro sostinėje Dohoje įsikūręs Hamado oro uostas yra pastatytas vos prieš trejus metus, tačiau savo modernumu ir inovatyvumu aplenkia daugelį pasaulio oro uostų. Ypač platus prekybos vietų pasirinkimas, netradiciniai, prabangūs sprendimai oro uosto interjere leidžia pajausti vidurio rytų kultūros dvasią, persipynusią su šiuolaikiniais sprendimais.
Kansai tarptautinis oro uostas Japonijoje – vienas iš trijų šalies oro uostų, patekusių į geriausiųjų sąrašą. Šis oro uostas yra įkurtas dirbtinėje saloje, kuri atitinka visus saugumo reikalavimus dėl žemės drebėjimų ar cunamių pavojaus. Modernūs inžineriniai sprendimai, milžiniški tiltai, vedantys į keleivių terminalus yra sujungti su Osaka miestu, kuriame šis oro uostas ir yra pastatytas.
Ypač užimtas ir didžiausio keleivių srauto Europoje sulaukiantis – Hitrou oro uostas Londone. Iš jo galima nuskristi į bet kurį pasaulio kampelį. Gausybė terminalų, parduotuvių, nusileidimo ir pakilimo takų, nuo kurių gausos ir nuolatinio judėjimo raibsta akys yra šio oro uosto išskirtinumas. 24 kilometrus nuo Londono centro įsikūręs oro uostas per metus aptarnauja daugiau nei 5 milijonus keliautojų. Gausiausi žmonių srautai keliauja į Niujorką, Los Andželą, Dubajų, Kopenhagą, Honkongą ir kitus pasaulio didmiesčius.
Ciuricho oro uostas yra įsikūręs Alpių papėdėje bei yra didžiausias visoje Šveicarijoje. Modernus, tarptautinių skrydžių oro uostas kiekvienais metais keičia savo poziciją geriausių pasaulio oro uostų dešimtuke, tačiau kaskart į jį patenka.
Centrinio Japonijos regiono oro uostas Chubu Centrair – dar vienas šalies oro uostas, patenkantis į geriausiųjų dešimtuką. Kaip ir anksčiau aprašytas Kansai oro uostas – šis taip pat dėl saugumo yra pastatytas ant dirbtinės salos, kurią su žemynu jungia tiltai. Prekybos centrai, oro uosto teritorijoje važiuojantys traukiniai, plaukiantys keltai sukuria ypač modernią keleivių transportavimo erdvę.
Honkongo tarptautinis oro uostas Kinijoje yra vienas daugiausiai krovinių pasaulyje perkraunančių oro uostų. Taip pat jis pasižymi ypač dideliu keleivių srautu ir plėtra, kuri savo pabaigą turi pasiekti apie 2030 metus. Oro uostas sujungia ne tik Kiniją, bet ir kitas regiono valstybes, o pastatytas jis, kaip ir kiti aprašyti Japonijos oro uostai – dirbtinėje saloje.
Miuncheno oro uostas Vokietijoje yra antras pagal užimtumą šalyje, o pagal pervežamų keleivių srautą – septintas iš visų Europos oro uostų.
Singapūro Changai oro uostas yra įrengtas ypač moderniai, o taip pat čia – pats didžiausias paslaugų pasirinkimas iš viso pasaulio oro uostų. Botanikos sodas, SPA paslaugos belaukiant skrydžio, vaikų žaidimų aikštelės, kino teatras ir dar daugiau pramogų yra įsikūrę Singapūro oro uoste.
Rašyti komentarą