„New York Post” apie COVID kilmę ir tai, kaip mokslininkai mums melavo

(1)

COVID-19, nuo kurio mirė 1,1 mln. amerikiečių ir kuris sugriovė milijonų žmonių gyvenimus ir pragyvenimo šaltinius, yra žmogaus sukurtas virusas, pabėgęs iš Kinijos laboratorijos, kurią iš dalies finansavo JAV vyriausybė, praneša „New York Post” leidinys.

Net ir šiandien taip sakyti nevalia, nors tai vienintelis įtikinamas scenarijus.

Ne, „faktų tikrintojai” suskubs tvirtinti, kad iškilūs mokslininkai tai neigia. Taip yra todėl, kad tie mokslininkai yra per daug investavę – pinigų, laiko, savo įsitikinimų – kad pripažintų tiesą.

Tačiau Kongresui tęsiant tyrimą, tiesa po truputį aiškėja, o melas atsiskleidžia:

Melas: COVID yra natūralios kilmės.

Kinija iš karto bandė nukreipti kaltę, sakydama, kad virusas neva atsirado „gyvūnų turguje”, kuriame prekiaujama gyvūnų mėsa Vuchane.

Dr. Anthony Fauci ne kartą tvirtino, kad jis „išsivystė gamtoje, o 2020 m. pavasarį peršoko į [kitą] rūšį”.

Nuo to laiko tiek ilgų tyrimų, tiek vyriausybinių ataskaitų išvadose teigiama, kad virusą sukūrė žmogus. A. Fauci nenoromis pripažino, kad tai „gali būti” tiesa.

Melas: virusas atsirado ne iš laboratorijos Wuhane.

Visi, kurie suabejojo šiuo teiginiu, įskaitant „The Post”, 2020 m. buvo cenzūruojami internete. Priežastis? Žurnale „Lancet” publikuotas 27 mokslininkų pareiškimas, kuriame tai vadinama „sąmokslo teorija”.

Dabar žinome, kad šį pareiškimą parengė Peteris Daszakas, bendrovės „EcoHealth Alliance”, kuri atlieka tyrimus Wuhano laboratorijoje, prezidentas. Jis tik bandė nuslėpti savo bendrininkavimą.

Visi požymiai rodo, kad užkratas nutekėjo iš laboratorijos. Vienintelė priežastis, kodėl negalime to tvirtai pasakyti, yra ta, kad Kinijai buvo leista sunaikinti visus įrodymus.

Melas: JAV nefinansuoja tyrimų, susijusių su „funkcinio pranašumo didinimu” (gain-of-function).

Kartais mokslininkai eksperimentuoja su virusais, padarydami juos lengviau pagaunamus arba mirtinesnius, kad nustatytų, kas gali nutikti arba kokių vakcinų gali prireikti.

Tačiau 2021 m. gegužę A. Fauci nedviprasmiškai pareiškė, kad JAV „niekada nefinansavo ir dabar nefinansuoja Wuhano virusologijos institute atliekamų „gain-of-function” tyrimų”.

Ketvirtadienį NIH direktoriaus pavaduotojas Lorensas Tabakas (Lawrence Tabak) tam tiesiogiai paprieštaravo. JAV mokesčių mokėtojai finansavo „EcoHealth”, kuri Wuhane vykdė funkcinės priklausomybės tyrimus.

Naujas Tabako pasiteisinimas? „Funkcijos padidėjimas” nereiškia to, ką mums visada sakydavo, kad tai reiškia. Jis teigė, kad tai visiškai „saugu”.

Nacionalinis sveikatos institutas (National Institutes of Health) savo interneto svetainėje pakeitė šio termino apibrėžimą, kad jis skambėtų nekenksmingai.

Tik jis nėra švelnus. „EcoHealth” specialiai dirbo Kinijoje, nes Jungtinėse Valstijose toks darbas nebuvo leidžiamas. Tai, ką mokslininkai darė su koronavirusais, buvo labai pavojinga.

Nors mokslininkai diskutuoja, ar verta atlikti tokius tyrimus, iš Kinijos laboratorijų ir anksčiau buvo nutekinti mirtini virusai. JAV neatsakingumas į tai įsitraukiant yra didžiausias neatsakingumas.

Fondas „Heritage Foundation” COVID kilmės slėpimą pavadino „šimtmečio melu”. Mes sutinkame. Tai milžiniško masto skandalas, reikalaujantis iš esmės peržiūrėti visą Nacionalinį sveikatos institutą.

Jie melavo apie ginklą, kuris nuniokojo mūsų šalį. Negalima leisti jiems išsisukti nuo atsakomybės, reziumuoja „New York Post” leidinys.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder