Patikrintos trąšos, kurios padidins visų jūsų darže auginamų daržovių derlių, be to, jos nekainuoja nė cento

Kalbame apie svogūnų lukštus, kurie pasižymi unikalia chemine sudėtimi. Jame yra mineralinių ir organinių junginių, kurie dažnai naudojami kaip trąšos.

Svogūnų lukštai yra natūralus fungicidas, todėl dažnai naudojami kambariniams ir sodo augalams apsaugoti nuo kenkėjų. Be to, jis taip pat veikia kaip kokybiška trąša.

Svogūnų lukštuose rasite daug mineralų ir biologiškai aktyvių medžiagų. Jos tonizuoja ir maitina augalus, padeda jiems atsikratyti įvairių ligų, didina atsparumą joms. Tokios trąšos papildomai pasižymi imunostimuliuojančiomis, priešuždegiminėmis, regeneracinėmis savybėmis, todėl gali pagerinti dirvožemio kokybę, praturtinti jį maistinėmis medžiagomis ir mikroelementais, reikalingais daržovių augimui ir derliui.

Laistant ir purškiant augalus svogūnų lukštų užpilu, bus lengviau kovoti su bakteriniu vėžiu, tabako spragšių, pilkuoju ir juoduoju puviniu. Jie atliekami kelis kartus per sezoną: pasodinus daigus, žydėjimo ir vaisių derėjimo metu.

Paruošti svogūnų lukštų nuovirą gana paprasta. Paimkite litrinį stiklainį, pripildykite jį lukštų iki kraštų, užpilkite karštu vandeniu. Visa tai supilkite į puodą, įpilkite vandens (iki 1 litro) ir pastatykite ant ugnies. Virti reikia 5 minutes, tada nuimti ir palikti atvėsti. Nuovirą perkoškite, supilkite į kibirą, įpilkite tiek vandens, kad gautumėte 10 litrų trąšų. Prieš laistydami papildomai praskieskite 2 litrus nuoviro 10 litrų vandens.

Po laistymo būtinai išpurenkite dirvą, kad į ją patektų pakankamai deguonies. Ligų profilaktikai rekomenduojama nuoviru reguliariai purkšti sodą.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder