Rudens vakarai ilgi ir nuobodūs? 3 idėjos, ką veikti su draugais

Orams šaltėjant, o dienoms trumpėjant vis mažiau norisi kišti nosį iš namų. Kad tamsūs rudens vakarai namuose neprailgtų, pasikvieskite į svečius draugų. Pateikiame keletą idėjų, kaip turiningai ir įdomiai praleisti laiką kartu.

Pasirūpinkite gera kompanija ir skaniu maistu

Niekas taip nesuvienija kaip tikslas, kurio siekiate kartu. Ir tai nebūtinai turi būti toks didelis užmojis kaip Pinkio ir Makaulės noras užvaldyti pasaulį – paprasčiausios vakarienės gaminimas kartu gali tapti vienijančiu ir linksmu užsiėmimu.

Ruošdamiesi vakarienei apsvarstykite, kokius patiekalus gaminsite: tai bus vienos pasaulio virtuvės patiekalai, tradiciniai lietuviški valgiai ar kiekvieno firminis patiekalas. Svarbu įvertinti ir vietą virtuvėje, kad tilptų kiekvienas, norintis parodyti savo kulinarinius sugebėjimus.

Jeigu po sočios vakarienės liks maisto, apsvarstykite galimybę juo pasidalinti su kitais. Lietuvoje jau veikia maisto dalijimosi programėlė „OLIO“, per kurią galite pasidalinti produktais, kurių kitu atveju patys nesuvalgytumėte ir išmestumėte. Taip ne tik išsaugomas maistas, bet ir tausojama gamta.

Pažinkite savo draugus kitu amplua

Nuo tada, kai pasaulį sukaustė pandemija, ir draugus buvo galima pamatyti tik per ekraną, itin išpopuliarėjo prezentacijų vakarai. Tai smagus užsiėmimas per atstumą, tačiau girdėti ir jausti juoką gyvai – visai kas kita.

Planuodami vakarėlį su draugais, iš anksto aptarkite temą ar net kelias, kuriomis kiekvienas parengs pristatymus. Prezentacijos visai neturi būti rimtos: pasvajokite, kuriais „Friends“ serialo veikėjais galėtų būtų jūsų draugai, pateikite bendrų kelionių pasiūlymų, prisipažinkite, ką neįprasto mėgstate.

Jeigu organizuojate prezentacijų vakarą savo namuose, turite pasirūpinti, kad pristatymai būtų puikiai matomi, o svečiai galėtų visiškai įsijausti į pranešėjo vaidmenį. Tam gali praversti tokie sprendimai, kaip pavzydžiui, „Samsung The Freestyle“ nešiojamasis projektorius.

Su šiuo kompaktišku prietaisu paprasta projektuoti vaizdus – tereikia į telefone įsjungti programėlę „SmartThings“. O jei naudojatės „Samsung Galaxy“ išmaniuoju, šis procesas dar lengvesnis ‒ užtenka telefoną priliesti prie bet kurios projektoriaus vietos ir turinys jau matomas ekrane.

Baigę pristatymus „Samsung The Freestyle“ projektoriuje galite įjungti aplinkos režimą, kuris leidžia sukurti tokią atmosferą, kokios norite. Galėsite pasirinkti apšvietimą, vaizdą ar nuotrauką. Beje, šį projektorių patogu nešiotis su savimi, tad tokius vakarus galite organizuoti net ir kelionėje.

Patirkite kino malonumus namuose

Filmai ‒ laisvalaikio praleidimo klasika. Tačiau jų žiūrėjimas gali suteikti didesnę naudą, nei tik įdomus laiko praleidimas. Pavyzdžiui, filmų peržiūros sumažina jaučiamą stresą, įkvepia pokyčiams ir ugdo kūrybiškumą.  Be abejo, tai yra ir puikus užsiėmimas praleisti laiką su draugais: nuo paauglystėje dievintų filmų žiūrėjimo kartu iki „Hario Poterio“ filmų maratono prieš Kalėdas.

Visgi, draugų kompanijoje kartais būna sunku nuspręsti, kokį filmą žiūrėti. Kad būtų lengviau, sudarykite filmų pasiūlymų sąrašą ir traukite burtus arba pasikliaukite interneto pasiūlymais, į paieškos laukelį įvedę „random movie generator“.

Kad filmą žiūrėtumėte tarsi kine, ir vėl galite išbandyti nešiojamą projektorių, su kuriuo jūsų kino seansas gali vykti net ant lubų. 

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Sidebar placeholder