Kokia turėtų būti piniginė, norint pritraukti pinigus?

Kokia turėtų būti piniginė, norint pritraukti pinigus?

Piniginė – ne tik stilingas aksesuaras. Visų pirma, jos reikia tam, kad būtų galima susidėti pinigus. Tačiau išmintingiems žmonėms ji ne tik laiko pinigus, bet ir didina pajamas. Tad kokia turėtų būti piniginė?

1) Respektabili. Pigi piniginė niekaip negali pritraukti pinigų, nes ji pati neša skurdo energiją. Nepakanka pinigų brangiai piniginei – rinkitės vidutinės kainos piniginę. Svarbiausia, kad ji atrodytų respektabiliai, žadintų mintis apie turtus ir būtų gana funkcionali.

 

2) Erdvi. Pinigai puikiai gyvena erdvioje piniginėje. Bet kokie, net ir didžiausi banknotai, turi tilpti į ją visiškai, nesusilenkdami. Ką reiškia, jei stambiausios kupiūros netelpa? Tai reiškia, kad jūs pasąmonės lygmenyje jų net nelaukiate, nesitikite gauti, todėl piniginėje jų ir neatsiras! Patogus skyrius smulkioms monetoms bet kortelėms taip pat turėtų būti.

3) Pagaminta iš natūralių medžiagų. Rekomenduojama rinktis pinigines, pagamintas iš zomšos ar kitos natūralios odos – natūralios medžiagos puikiai perduoda pinigų energiją.

Reikėtų vengti dirbtinių medžiagų, tokių kaip polietilenas ir jo dariniai, nes jie neneša jokios materialinės energijos. Be to, dėl savo dirbtinumo jie blokuoja natūralių energijų prieigą. Todėl pinigines verta pirkti gerose parduotuvėse, o ne turguose, kur už tuos pačius pinigus vietoj odinių galima netyčia įsigyti netikros odos gaminių.

4) Pinigų ir turto spalvos. Fengšui piniginėms dažnai priskiria turto spalvos – tai įvairūs žemės ir metalo atspalviai. Tai rudos, juodos, visi geltoni atspalviai, taip pat aukso ir sidabro spalvos.

Atrodo nuobodu? Tačiau šiame diapazone taip pat yra daug skirtingų variantų! Kokių spalvų reikėtų vengti? Bijokite vandens spalvų – pinigai ištekės iš žydros, mėlynos ir žalios piniginės!

Ką įdėti į piniginę, norint pritraukti pinigus?

Tradiciškai, norint pritraukti pinigus, į piniginę dedamas trijų ar penkių monetų su skylutėmis viduryje ryšulėlis. Tokį monetų ryšulėlį nesunkiai pasigaminsite patys, perrišę monetas raudona juostele arba iš storų raudonų siūlų susukta virvele. Jei tokių monetų neturite, galite įsigyti fengšui reikmenimis prekiaujančiose parduotuvėse.

Kitas fengšui patarimas – piniginėje laikyti nedidelį paveikslėlį, kuriame pavaizduota vynuogių kekė, mėtų lapeliai arba žalioji arbata: šie vaisiai ir augalai gali padidinti piniginės savininko finansinę sėkmę.

Taip pat į piniginę rekomenduojama įdėti pupelių ir gabalėlį cinamono – prieskonis pritraukia pinigus, o pupelės išlaiko. Didelę energiją pritraukti pinigus turi ir piniginėje nuolat laikomas vieno dolerio banknotas.

Galima į piniginę dėti ir įvairius rytietiškus simbolius – tai visokios heksagramos, runos. Liaudyje kartais tikima, kad į piniginę reikia įdėti gabalėlį krieno šaknies. Šis augalas surenka labai didelius materialinės energijos kiekius. Krienus geriau išsikasti ir išdžiovinti patiems, o ne pirkti turguje. Į piniginės kišenėlę galima įsidėti nedidelę viržių šakelę.

Kaip elgtis su pinigine, kad ji pritrauktų pinigų?

Piniginėje esantys banknotai turi būti sulankstyti veidu į viršų pagal jų vertę – iš pradžių sudėti didelius, po to mažus. Niekada nelaikyti savo piniginės tuščios, tegul joje būna bent viena moneta.

Niekada neišleiskite visko iki paskutinio cento. Visada turėtų būti rezervuota tam tikra suma nenumatytiems atvejams, pavyzdžiui, bent tiek, už kiek pakaktų nusipirkti vieną autobuso bilietėlį.

Svarbu! Nuotraukoms ir prisiminimams piniginėje ne vieta. Tegul piniginė atlieka vienintelę funkciją – saugo pinigus.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder