Kaip siela iškeliauja po mirties?

Dažniausiai sistema veikia taip, kad mirusių žmonių su jų siela, jų informacine struktūra šiame pasaulyje nėra. Žmogaus siela išeina pagal algoritmą - visi subtilieji kūnai pradeda suktis vienas po kito.

Pirmiausia miršta fizinis kūnas, t. y. sustoja biologiniai procesai ir nutrūksta ryšys su Žeme.

Kiti jo subtilūs kūnai vienas po kito pradeda lankstytis.

Pirmąsias tris dienas eterinis kūnas yra sulankstytas, t. y. eteriniame lygmenyje vis dar yra eterinis antrininkas.

Kodėl krikščionys mano, kad mirusįjį reikia palaidoti ne anksčiau kaip trečią dieną, kai eterinis kūnas pradeda trauktis.

Jei tai atsitinka anksčiau, eterinis kūnas kurį laiką gali būti pririštas prie vietos, kurioje jis palaidotas, nes tai, kas priklauso žemei, priklauso žemei.

Jei ryšys su eteriniu kūnu dar nenutrauktas, eterinis kūnas taip pat yra pririštas prie tam tikros vietos, o tai mirusiajam visada nėra gerai.

Jei viskas įvyko teisingai, 9 dieną įvyksta astralinis sulankstymas.

Iki keturiasdešimtosios dienos mirusysis yra laisvas nuo prisirišimo prie fizinio pasaulio.

Jis vis dar yra astraliniame lygmenyje, tačiau nebėra surištas, o išlaisvintas ir gali laisvai judėti erdvėje, per pasaulius.

Tačiau paprastai mirusieji šia galimybe nepasinaudoja, nes per savo gyvenimą yra labai prisirišę prie savo artimųjų.

Tačiau sistema turi algoritmą, priverstinai atplėšiantį juos nuo artimųjų. Tai įvyksta 40-ąją dieną - paskutinio atsisveikinimo dieną, kai astralinė esybė taip pat susitraukia ir iškeliauja į mentalinį lygmenį.

Ten jis liks kurį laiką, kol bus prisimenamas.

Tačiau tai susiję ne tik su siela, bet ir su asmenybe, nes siela, išsilaisvinusi iš astralinio plano, tampa visiškai laisva.

Po 40-osios dienos jis visiškai palieka žemės lygmenį, jei nėra prisirišęs prie šio pasaulio tam tikrais antspaudais, ryšiais, skolomis, bet yra laisva nuo įsipareigojimų struktūra.

Ji išgyvena skaistyklą, išsilaisvina iš nereikalingų ryšių, kurie gali kaip nors sulaikyti ją nuo šeimos ir draugų. Būtent čia vyksta vadinamasis "svėrimas", t. y. būties masės nustatymas ir sprendimas dėl tolesnio įsikūnijimo.

Astralinių fantomų fenomenas

Žmonės gali apsunkinti psichinę esybę, t. y. energetiškai prisotinti, ir taip sukurti fantomą, kuris egzistuos astralinės erdvės lygmenyje.

(Vienintelė išimtis - mirusieji, kurie iš pradžių šiame pasaulyje užmezgė nežmogišką ryšį - tai burtininkai, magai, žmonės, atliekantys tam tikrą specifinę misiją).

Jie negali paleisti pažįstamo žmogaus asmenybės ir įlieti į jį savo troškimo turėti jį šalia savęs energijos.

Astralinėje erdvėje sukuriamas tam tikras fantomas, apdovanotas astraliniu protu, ir jis egzistuoja tik todėl, kad egzistuoja jūsų atmintis apie jį.

Todėl jis yra jūsų proto atstovas astraliniame lauke.

Astralinė erdvė - tai vieta, kur susitinka visi skirtingi pasauliai.

Čia taip pat egzistuoja jūsų fantomai.

Kadangi šia erdve dalijamasi, ji yra tarsi Eliziejus, kuriame kiekvienas turi teisę egzistuoti, ir įgyjama tai, ko anksčiau nebuvo.

Svajojantys dažnai būna tuose pasauliuose, kurie tam tikrame būties taške susikerta su mūsų pasauliu, ir iš to taško galima eiti bet kur, žinoma, jei tik turi leidimą ir nėra tvirtai prisirišęs prie to pasaulio.

Šiame pasaulyje taip pat yra programų, funkcijų, apsaugų, kurios tiesiog neleidžia peržengti tam tikros ribos.

Apskritai tai teisinga, nes daugelyje pasaulių mes esame virusai, o žmogaus sąmonėje daugelis esybių taip pat yra virusai.

Parengta pagal užsienio spaudą

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder