Jūrininkus rengs pripažintas menininkas?

(1)

Iki kokių kuriozų galima prieiti aklai perkeliant frazes iš vieno įstatymo į kitą. Ar už tokį „kopipeistinimą“ išjungus mąstymą mokamas atlyginimas įstatymų rengėjams? Ar jie nepasivargina pakelti akių ir pasižiūrėti, ką kam rašo?

Antraip argi būtų į Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos statutą įkėlę nuostatą, kad jos direktorius turi būti nepriekaištingos reputacijos asmuo, turintis mokslo arba meno daktaro laipsnį, arba yra pripažintas menininkas.

Tegu būna pasaulinio garso rašytojas ar tapytojas, ar baleto artistas, argi jis žinos, kaip reikia mokyti vesti laivus, remontuoti jų variklius? Būtų juokinga, jeigu ne graudu. Vis dėlto juk tai rimtas dokumentas - mokyklos statutas. Bent jau jos pavadinimą reikėjo perskaityti. Beje, o kaip žinoti, kada menininkas jau pripažintas, o kada dar ne? Beje, o ar šiuo atveju kartai nediskriminuojami nepripažinti menininkai?

Į kuriuos laikus grįžtame? Lietuvos valstybinei įmonei „Jūra“ irgi sėkmingai galėjo vadovauti mėsos kombinato direktorius. Koks likimas ją ištiko, visi žinome. Ar lakūnų mokyklai irgi menininkas gali vadovauti, o meno akademijai - Lietuvos kariuomenės vadas? Velniop tą studijų įvairovę, visi viską galime, ir taškas - tada niekas nebus diskriminuojamas.

 

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder