Dermatologas įvardija tris problemas, dėl kurių atrodote vyresni: kaip su jomis kovoti

Tinkamai prižiūrėdami galite vizualiai atjauninti savo veidą.

Dermatologė Shereen Idriss pateikė keletą praktiškų patarimų, kaip prižiūrėti odą po 30-ies, kad ji švytėtų jaunyste dar daugelį metų. Laimei, tam nebūtina ištuštinti savo banko sąskaitos.

Pasak "Mirror", gydytoja teigia, kad nereikia leisti pinigų brangioms odos priežiūros priemonėms. Pasak jos, jei jums per 30 metų ir matote, kad jūsų veido oda pradeda "šlubuoti", visų bėdų priežastis yra ta, kad jūsų oda pradėjo prarasti apimtį.

"Joks kremas, drėkinamasis kremas, peptidas, retinolis, šveičiamoji rūgštis ar apsauginis kremas nuo saulės neatkurs jūsų veido apimties. Tas pats pasakytina ir apie visus tuos, kurie naudoja gua-ša", - teigė gydytojas.

Pasak Sherin, veido apimtis galima atkurti tik atliekant kosmetines procedūras, kurioms reikia naudoti adatas. Tačiau tinkamai prižiūrint odą galima išvengti kitų veiksnių, dėl kurių žmonės gali atrodyti vizualiai vyresni.

Pavyzdžiui, vienas iš veiksnių, didinančių nuovargio ir senėjimo požymius, yra netolygus tonusas ir šviesinančių produktų, skirtų pigmentacijai, naudojimas. Kalbame apie kojinę rūgštį ir tokias sudedamąsias dalis kaip arbutinas ir niacinamidas.

"Antroje vietoje - rožinė arba spuogai, nes iki trisdešimties metų tampate labiau linkę į perkūnijas. Jūsų oda tampa riebesnė ir daugelį moterų ištinka hormoniniai bėrimai.

Azelaino rūgštis puikiai papildys jūsų rutiną, kad nuramintumėte šio veiksnio pasireiškimą", - dalijasi dermatologė.

Trečias dalykas, vizualiai rodantis senėjimą, yra smulkios linijos ir raukšlelės ant veido. Dermatologė sako, kad šie požymiai yra neišvengiami, tačiau galite sulėtinti šį procesą dažniau drėkindami odą ir papildydami odos priežiūros rutiną tinkamomis veikliosiomis medžiagomis.

Dermatologų patarimai

Pasak dermatologės Mary Stevenson, kasdienis dušas nėra būtinas.

Niujorke esančio Niujorko akademinio medicinos centro "NYU Langone Health Academic Medical Centre" dermatologijos docentė sako, kad tai, kaip dažnai reikia praustis po dušu, priklauso nuo daugelio asmeninių veiksnių: odos būklės, profesijos ir fizinio aktyvumo.

Daktaras Stivensonas sako, kad retesnis prausimasis su muilu iš tikrųjų gali būti geriausia dovana jūsų odai.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder