8 ženklai, kad sutikote dramų karalių: kaip atpažinti šį nervų valgytoją

"Jis tikras "dramų karalius", kuris gadina man nervus" - jei tokia mintis kilo, patikrinkite, ar yra požymių, su kuriais susipažinote.

Kartais neadekvatus žmogaus elgesys verčia galvoti: "Jis tikras "dramų karalius", gadinantis man nervus".

Iš tiesų kai kurie žmonės sugeba surengti visą sceną "iš nieko" ir, sulaukę laukiamos reakcijos į savo pasirodymą - jūsų emocijų, jomis maitinasi.

Per gyvenimą tokių žmonių sutinka beveik kiekvienas. Autoritetingas psichologijos ir santykių su žmonėmis temomis rašantis portalas HackSpirit teigia: yra 8 orientaciniai tokių nervų valgytojų elgesio požymiai.

Požymiai, kurie padės atpažinti "dramų karalių"

1. Jis švyti nuo konfliktų. Ginčai ir santykių aiškinimasis - nemalonus užsiėmimas, paliekantis nemalonias nuosėdas sieloje. Tačiau "dramų karaliai" šiose situacijose yra išimtys.

Jie turi nepasotinamą apetitą konfliktams, išgyvena jūsų emocijas kaip tikri energijos vampyrai. Psichologų teigimu, tokiu būdu tokie žmonės didina savo savivertę arba bando manipuliuoti situacija savo naudai.

Jei jūsų pažįstamas moka iš nieko padaryti problemą, žinokite, kad jums nesiseka sutikti dramų "karaliaus" ar "karalienės".

2. Nuo dėmesio stokos pradeda "vysti". Kaip jau minėta, jūsų neigiamos emocijos "dramų karaliui" yra viskas, todėl jis bandys atkreipti jūsų dėmesį įvairiais būdais. Pajutęs, kad nustoja būti jūsų dėmesio centre, toks žmogus "išnyksta" prieš jūsų akis, puola į isteriją.

Griebiasi gudrybių, kad susigrąžintų savo pozicijas. Psichologiniu požiūriu tai vadinama asmenybės sutrikimu, kai žmonės nuolat demonstruoja perdėtą emocionalumą, dėmesio siekimą.

Verta žinoti, kad ne visiems "dramų karaliams" tai būdinga. Tačiau minėtas "simptomas" būdingas daugumai jų.

3. Absoliučiai visko hiperbolizavimas. Tęsiant temą apie tai, kaip tokie žmonės gali sugalvoti problemų ten, kur jų nėra, reikėtų pabrėžti, kad jie vis dėlto yra tie mėgėjai sureikšminti absoliučiai viską.

Pavyzdžiui, eilinė kelionė tamsiu paros metu į parduotuvę duonos gali virsti ilga "baisia" istorija apie išbandymus ir vargus, su kuriais teko susidurti "dramų karaliui".

"Chamiška kasininkė", "Blogas asortimentas", "Neužteko pinigų", "Vakare išsigandau pats" - tai viršūnė skundų, kuriuos galima iš jo išgirsti.

4. turi "aukos" mentalitetą. Tai reiškia, kad jie turi unikalų talentą paversti save "kenčiančiuoju" net ir tose situacijose, kai tai yra netinkama. Jie laiko save nukentėjusiąja šalimi ten, kur iš tikrųjų jie laimėjo, teigia psichologai.

Tokie žmonės taip pat mėgsta save pozicionuoti kaip "geriečius". Taip elgdamiesi jie dažnai suklaidina kitus, nes natūralu, kad mes labiau užjaučiame mums patinkančius žmones.

5. Jie taip pat yra šiek tiek plepūs. Neabejokite, kad "dramų karalius" yra patikimas įvairių gandų šaltinis. Jis papasakos "viską" ir apie "visus", tačiau palaikydami su tokiu žmogumi nepamirškite, savo paslaptis kažkam jis taip pat neapgalvotai papasakos.

Pasak psichologų, tokiu elgesiu "dramų karaliai" trina pasitikėjimą pasakodami ką nors "unikalaus". Be to, spėliodami jie įgyja papildomų svertų kontroliuoti kitus.

6. Pažįsta visus, bet negali su niekuo susidraugauti. Nuolatinis dėmesio poreikis, konfliktiškas ir provokuojantis elgesys, apkalbų skleidimas - taip, "dramų karalius" tuo pritraukia dėmesį ir gali pasigirti nemažu pažįstamų skaičiumi.

Tačiau kiek tikrų draugų gali turėti toks žmogus? Anksčiau ar vėliau net ir tie, kurie bandė su jais draugauti, prieina prie išvados, kad geriau sukurti atstumą.

7. Tai ne gyvenimas, o emocijų kalneliai. Emocinio stabilumo pakilimai ir nuosmukiai - gana būdingas "dramų karaliaus" požymis. Psichologai sako, kad neretai tokie žmonės turi tam tikrą bipolinį psichikos sutrikimą.

Kartais tai lemia aplinka, kurioje toks žmogus buvo vaikystėje. Jei ankstyvaisiais metais emociniai "svyravimai" šeimoje buvo norma, tai užaugęs su tuo susidūręs žmogus gali ir toliau jais važinėti. Taip jis ar ji išlaiko savo "stabilumą", nes yra prie jo pripratęs.

8. Pasyviai agresyvus, bet išoriškai draugiškas. "Dramos karaliai" žino, kaip parodyti jums savo negatyvumą jo tiesiogiai neišreikšdami.

Savo požiūrį jie parodys subtilia nemalonia ironija, tyliu pasmerkimu, komplimentu, kuris veikiau įžeis, o ne įkvėps. Metodai gali skirtis, tačiau visi jie į jus nukreips pasyvią agresiją, pagardintą netikro geranoriškumo "padažu".

Atkreipkite dėmesį, kad nebūtina ieškoti negatyvo visuose savo pažįstamuose ir demaskuoti "dramų karalių" prisiminus kokį nors nemalonų pavienį incidentą tarp jūsų.

Kiekvienas žmogus gali klysti ir klaidingai save pateikti, tačiau jei asmuo yra tikrasis visų HackSpirit paminėtų negatyvumo apraiškų nešėjas, verta apie tai pagalvoti.

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder