6 draugystės raudonos vėliavos, kurių niekada neturėtumėte ignoruoti

Juos galite pastebėti pažįstamame žmoguje prieš švaistydami laiką.

1 Jie visą laiką nori jūsų dėmesio.

Jei naujas romantiškas partneris visą laiką norėtų jūsų dėmesio, tai gali sukelti nerimą. Na, tas pats pasakytina ir apie draugus.

"Tai gali atrodyti taip, kad jūsų naujasis pažįstamas nori nuolat su jumis bendrauti, tikisi, kad patenkinsite visus jo poreikius, arba pavydi, kai jūs bendraujate ar leidžiate laiką su kitais", - sako Jordan Brown, licencijuota terapeutė ir "No Worries Wellness" savininkė.

"Iš pradžių, kai su kuo nors užmezgate ryšį, tai gali atrodyti paguodžiantis ir jaudinantis dalykas, tačiau tai gali būti priklausomo elgesio požymiai", - įspėja J. Brown.

Sveikoje draugystėje svarbu, kad kiekvienas asmuo turėtų savo norus, poreikius ir santykius už draugystės ribų. Kad tai leistų, jūsų naujasis draugas turi suteikti jums šiek tiek erdvės.

2 Trūksta abipusiškumo.

Kita vertus, neturėtumėte jaustis taip, tarsi tai jūs dėtumėte visas pastangas, nesvarbu, ar tai būtų laikas, energija, pinigai, ar bendravimas. "Kartais tai laikina, galbūt jūsų draugas išgyvena sunkų laikotarpį ir neturi galimybių įdėti tiek pastangų, kiek anksčiau", - sako Brownas.

"Tai skiriasi nuo draugo, kuris reguliariai deda mažiau pastangų, rečiau susisiekia, atrodo, kad jis ateina tik tada, kai jam ko nors reikia, ir pan." Jei pastebėjote tokį elgesį, sąžiningai pasikalbėkite su draugu. Geras bičiulis turėtų imtis iniciatyvos keisti savo elgesį.

3 Jie visada stengiasi tave pranokti.

Kai susitinkate su potencialiu nauju draugu, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jis nuo jūsų atšoka pokalbio metu.

"Pagrindinė raudona vėliava, į kurią reikia atkreipti dėmesį pirmą kartą susitikus su žmogumi, yra ta, jei jis visada bando vienaip ar kitaip sureikšminti jūsų istoriją ar patirtį", - sako Rachel Eddins, "Eddins Counseling" terapeutė ir vykdomoji direktorė.

"Žmogus, kuris tai daro nuolat, dažnai turi daug savigarbos problemų ir mano, kad jo patirtis yra svarbesnė nei jūsų. Tokie žmonės niekada aktyviai nesiklauso pokalbio ir dažnai įsiterpia, kad papasakotų jums apie save."

Taip elgiantis gali būti sunku draugauti, nes niekada nepavyks konstruktyviai pasikalbėti. Jis visada atrodys kaip istorijų ir protų mūšis.

4 Jie spėlioja.

Jei jie šneka su jumis, jie šneka ir apie jus. "Jei žmogus bando užmegzti su jumis ryšį remdamasis gandais arba pasakodamas asmeninę informaciją apie savo draugą, toks žmogus nebus geras draugas", - sako Kaylin Zabienski, LMFT. "Jie nėra patikimi ir elgsis taip pat su jumis ir jūsų asmenine informacija."

Nuolatinis spėliojimas taip pat gali reikšti, kad asmuo yra nesaugus arba nepakankamai pasitiki kitais, kad būtų pažeidžiamas.

"Tai nebūtinai savaime yra raudona vėliava, nes visi galime būti nesaugūs, kai susipažįstame su naujais žmonėmis, bet jei jų numatytoji gynyba nuo to nesaugumo yra kalbėti apie kitus žmones, tuomet tai greičiausiai nėra tas žmogus, kurį norite matyti savo aplinkoje", - priduria Zabienskis.

Kaip sakoma, tik teigiamos vibracijos.

5 Draugystė išsenka.

Galiausiai, jūsų draugystė turėtų būti maloni. Taigi jei po bendravimo su tam tikru žmogumi jaučiatės išsekęs, tie santykiai gali būti neidealūs. "Esame tokie ištempti, todėl mums reikia žmonių, kurie padėtų mums jaustis pilnesniems, o ne tuštesniems", - sako Mikayla Williams, licencijuota terapeutė iš Teksaso.

"Žinoma, visi santykiai reikalauja darbo ir pastangų, tačiau jie taip pat turėtų būti palyginti lengvi ir natūralūs. Turėtume jaustis patogiai leisdami draugams žinoti, kad esame prislėgti ir mums reikia šiek tiek laiko atsigauti, todėl šiuo metu galime neskubėti atsakyti ar pradėti pokalbį."

Jei jie nenori arba negali jums to suteikti, laikykite tai didele raudona vėliava.

6 Jie rodo pavydo ženklus.

Į draugystes, kuriose esama net pavydo požymių, reikėtų žiūrėti atsargiai.

"Didelė raudona vėliava yra paslėptas jausmas, kad jums reikia susitraukti, kad pritaptumėte prie jų pasaulio - kad kažkuo esate per daug", - sako Williamsas. "Nesveika konkurencija yra didžiulis ženklas, kad jūsų draugystė nesveika.

Jei jūsų draugas 100 proc. nuoširdžiai nesidžiaugia jumis, kai jums sekasi, arba negerbia jūsų už tai, kas esate, jei jis jus nužemina arba sudaro įspūdį, kad yra kažkuo labiau nusipelnęs nei jūs, tai nėra sveika." Vietoj to ieškokite draugų, kurie švęs kartu su jumis ir jus pakylės.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder