Parodijų meistras neslepia, nors ši Lietuvos žvaigždė labai ryški ir charakteringa, sukurti jos prototipą nebuvo lengva.
„Nežinau, gal čia kaltas mano perfekcionizmas, bet kuo toliau, tuo reikliau vertinu galutinį rezultatą ir kol nesijaučiu visiškai lengvai atlikdamas naują vaidmenį, žiūrovams jo nerodau“, - sako V. Balalis.
Parodijų meistras pasakoja, kad imasi parodijuoti tik tas žvaigždes, kurias pamilsta visa širdimi.
„Kad galėčiau įsikūnyti į populiarų atlikėją, pirmiausia turiu pamilti jo dainas, o paskui jau vyksta repeticijos. Iš pradžių labai padeda veidrodis, stengiuosi kuo tiksliau atkartoti kuriamo herojaus manieras. Įsijausti į naują personažą taip pat labai padeda nauji, taiklūs kostiumai, kuriuos mums dažniausiai kuria talentingoji Aina Zinčiukaitė, bet šį kartą su Prūsaičio įvaizdžiu dirbo siuvėja Regina Domarkienė. Peruką ir šukuoseną, kuri kuriant personažą taip pat labai svarbi, pritaikyti padėjo Eglė Kavaliauskienė. Labai svarbu ir garso įrašų montažas, su kuriuo nuo pat Parodijos teatro gimimo dirba Aivaras Bočiarnikovas“, - kad kiekvienas sukurtas personažas - komandinis darbas, paaiškino V. Balalis.
Visgi labiausiai kiekvienas personažas išsigrynina tada, kai jis atiduodamas vertinti žiūrovams.
„Tada jis pamažu apsišlifuoja, subręsta, kaip geras vynas. Gal todėl man lengviausia parodijuoti tas žvaigždes, kurias sukūriau pačias pirmąsias“, - pasakojo Vytautas.
Dabar jis pats parodijuoja aštuonis atlikėjus, tarp jų ir šviesaus atminimo Stasį Povilaitį, Fredį Merkurį, Elvį Preslį, taip pat persikūnija į Žilviną Žvagulį, Virgį Stakėną, ukrainiečių atlikėją Verką Serdiučką ir kitas žvaigždes.
Parodijos teatre sykiu su V. Balaliu dirba kelios kolegės, tačiau po karantino net dvi iš jų susilaukė vaikelių, tad dabar į pasirodymus Vytautui dažnai tenka vykti ir vienam.
„Gyvename “Tik Tok„ laikais, kai žmonės mėgsta trumpus efektingus pasirodymus, tad neretai jiems pakanka ir vieno personažo pasirodymo. Bet jei reikia, per vieną vakarą galiu persikūnyti ir į kelis. Yra tekę per vieną vakarą atlikti net septynių įžymybių numerius. Tam, kad tai sklandžiai pavyktų, žinoma, reikalinga praktika ir darbas“, - pasakoja V. Balalis.
Pajuokavus, kad per 23-ejus scenoje praleistus metus jis ir pats jau galėjo tapti žvaigžde, kurią gerbėjai atpažintų gatvėje ir prašytų autografo, Vytautas purto galvą: „Oi, ne. Aš kaip tik džiaugiuosi, kad turiu tokią laimę - galiu būti scenoje ir mėgautis žiūrovų dėmesiu, o gatvėje niekas manęs neatpažįsta. Būna netgi atvirkščiai, aš eidamas gatve atpažįstu žmones, kurie mane kvietė į savo šventę, o jie praeina pro mane ir net galvos į tą pusę nepasuka. Net neįtaria, kad Stasio Povilaičio ar Fredžio Merkurio antrininku buvau aš“, - smagiai juokdamasis kalbėjo V. Balalis.
Parodijų meistras neišdavė, kokią kitą žvaigždę ketina įtraukti į parodijuojamųjų sąrašą. „Dabar pasimėgaukime Sauliaus Prūsaičio šlovės valanda“, - mirktelėjo.
Rašyti komentarą