8 Feng Shui virtuvės patarimai, kaip atkurti tvarką ir sukurti ramybę šiam rudeniui

8 feng shui virtuvės patarimai geresniam organizuotumui ir ramybei.

1. Nuvalykite stalviršius

Niekas nesugadina nuotaikos taip, kaip grįžus namo į virtuvę pamatyti nešvarius stalviršius, apkrautus atsitiktiniais daiktais. „Labai svarbu pastebėti, ką ignoruojate, kai kalbama apie feng shui“, - sako Cho. Jei jūsų stalviršiai bus švarūs ir tvarkingi, jūsų virtuvė suteiks lengvumo jausmą, o ne nerimą ar nusivylimą.

Jei esate linkę ant savo stalviršių iškabinti kelis maisto ruošimo prietaisus, tarkime, maišytuvą, skrudintuvą ir puodą, naudinga įvertinti, ką reguliariai naudojate, o likusius laikyti spintelėje.
„Tai idealu, jei buitiniai prietaisai yra šalia vienas kito, jei tarp jų būtų bent 30 cm ar daugiau virtuvės stalviršio vietos“, - sako Cerrano.

2. Sutvarkykite savo spinteles, šaldytuvą ir šaldiklį

Pagal feng shui principus jūsų stalviršiai nėra vienintelės vietos, kurias reikia iškraustyti. Jūsų spitnelės, šaldytuvas ir šaldiklis taip pat reikalauja šio dėmesio. „Pasibaigęs galiojimo laikas produktų spintelėje, kuriuos kelis kartus per dieną sumaniai ignoruojame, gali būti metafora ir energetinis blokas mūsų sveikos sveikatos kelionėje su maistu. Leisdami jiems eiti, galite atverti kelią geriau rūpintis savo kūnu“, – aiškina Cho.

Ar kasdien valgyti daugiau daržovių ir vaisių yra šeimos tikslas? Šviežius, spalvingus produktus laikykite šaldytuve, o šaldiklyje laikykite patogių maisto produktų ir paruoštų patiekalų, kuriuos galite lengvai paimti, kai esate per daug užsiėmęs gaminti.

Namuose turėti ypatingų skanėstų ir užkandžių (ypač vaikams po pamokų) yra puikus būdas sumažinti stresą rudens įkarštyje. Tačiau Cho taip pat ragina turėti daug sveikų variantų, kad jūsų virtuvėje būtų palaikomas teigiamas qi (arba energija), sukeldamas didesnį ramybės jausmą erdvėje. Investavimas į netoksiškus valymo produktus ir maisto laikymo talpyklas yra paprastas būdas pasinaudoti šia nauda.

3. Paslėpkite savo peilius

Viena feng shui klaida, kurią aš asmeniškai nesąmoningai darau daugelį metų, yra tai, kad šefo peilis visada buvo ištrauktas ant pjaustymo lentos, net kai jis yra nuplautas. „Fengšui aštrūs daiktai, tokie kaip peiliai, reiškia „sha“ arba gyvybę išsunkiančią energiją, todėl geriausia juos paslėpti“, – sako Cerrano.

4. Nusistatykite ryto ketinimus

Feng shui ne visada susijęs su fizine valymo, organizavimo ir dekoravimo praktika, jis taip pat gali kalbėti apie kasdienius ritualus. Cho rekomenduoja savo virtuvėje nusiteikti atidiems ryto ketinimams, kad dieną pradėtumėte tinkama koja.

„Kiekvieną rytą eidami pasišildyti vandens arbatai ar kavai, galite sukurti dėmesingą akimirką sau, pasirinkdami, kokiu keliu norite pradėti savo dieną“, – sako ji. Užsidekite žvakių, kurie nuramins sielą. Cho priduria, kad feng shui liepsna yra ugnies elementas, kuriame galime sukurti transformaciją, alchemiją ir išteklius gyvybei kurstyti.

5. Pridėkite gyvų augalų

Nesvarbu, ar tai kulinarinės žolelės, jūsų mėgstami sukulentai ar bet kokie kiti jums patinkantys augalai, gyvos žalumos atnešimas į virtuvę yra puikus būdas praktikuoti feng shui. „Gyvieji žalieji augalai yra medžio elementas ir suteikia jūsų virtuvei gerumo, augimo ir lankstumo. Kulinarinės žolelės taip pat turi papildomą naudą, nes jos yra komplimentas jūsų gaminimui“, – sako Cho. Tačiau įsitikinkite, kad šie augalai yra sveiki ir klesti, kitaip jie gali turėti priešingą energetinį poveikį.

6. Parodykite savo vaisius

Ant stalviršio estetiškai demonstruodami vaisius ne tik padidinsite tikimybę, kad pasirinksite sveiką užkandžį, bet ir leisite pasinaudoti feng shui pranašumais. „Vienu metu dubenyje turėkite tris, šešis, aštuonis ar devynis apelsinus ar bet kokius kitus vaisius“, – sako Cerrano. „Fengšui skaičius trys reiškia džiaugsmingą gyvenimą, šeši laimėjimus, aštuoni gausas ir devyni ilgaamžiškumą.

7. Išdėstykite kristalus

Kristalai yra ne tik gražūs, bet ir gali padėti virtuvėje pritaikyti feng shui. „Rožinis kvarcas yra natūrali motinos žemės dovana, kurią galima užprogramuoti taip, kad sustiprintų jūsų svajones. Man patinka įdėti vieną į šaldytuvą ar spintelę, kad pagerinčiau ten laikomo maisto energetinę gydomąją savybę“, – sako Cho.

Ji rekomenduoja susirasti etiškai pagamintą kvarco gabalėlį ir 24 valandas krauti jį kur nors, kur yra tiesioginė saulė ir mėnulio šviesa (pavyzdžiui, gerai apšviestą palangę). Tada galite laikyti kristalą, kad akmuo geriausiai išlaikytų jūsų virtuvės ir maisto saugojimo vietas.

8. Išmintingai rinkitės dekoracijas

Ir galiausiai, tai, kaip papuošiate savo virtuvę, gali turėti didelę įtaką bendram erdvės qi. „Jei savo virtuvėje rodote meno kūrinius ar nuotraukas, rinkitės vaizdus, kurie teikia džiaugsmo jūsų širdžiai“, – sako Cerrano. Jei siekiate sveikesnio gyvenimo būdo ar daugiau valgių su artimaisiais, pabandykite pasirinkti meną, kuris jums tai skatina arba primena. Tačiau būtinai neperkraukite savo erdvės, nes pagrindinis feng shui principas – nepersistengti.

„Be to, virtuvėje nenaudokite per daug raudonos spalvos (ar apskritai bet kokių stiprių šiltų spalvų), nes šiame kambaryje jau yra daug ugnies elementų, esančių kartu su virykle, orkaite. Visa tai simbolizuoja šilumą ir ugnį“, – priduria Cerrano. Ji aiškina, kad per didelis karštis ar ugnis feng shui yra susiję su agresija, nekantrumu, impulsyvumu, dominavimu ir perdegimo jausmu. Žalia spalva gali padėti tai subalansuoti, vaizduojanti medienos elementą.

Šaltinis: www.wellandgood.com

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Raktažodžiai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder