72-ejų Joana Bartaškienė nustebino drąsiais išvaizdos pokyčiais

(2)

„Esu gimusi žirniuose!, – juokauja daugkartinė Lietuvos sportinės gimnastikos čempionė, aerobikos pradininkė Lietuvoje Joana Bartaškienė. – Taip sakoma apie prigimtinius garbanius“.



 



 

Archyvų nuotr.

Neseniai žinoma kaunietė, kuri per ketverius metus su įkvepiančiomis paskaitomis senjorams apkeliavo beveik visą Lietuvą, artimuosius ir bičiulius nustebino visiškai pasikeitusiu savo įvaizdžiu.

„Nors vyresnioji karta yra konservatyvesnė, aš visada buvau prie drąsesnių. Nebijojau keisti šukuosenos, plaukų spalvos – juk tai laikina. Jei turėčiau tankesnes garbanas, eksperimentams ryžčiausi, matyt, kas mėnesį“, – nuotaikingai kalba J.Bartaškienė.

Pašnekovė patikina – modernus kirpimas, kurį jai sukūrė įvaizdžio dizainerė, plaukų stilistė Džiuljeta Vėbrė, jai paliko didžiulį įspūdį bei patogumo jausmą.

„Eisena, kvepalai ir šukuosena – turbūt įsimintiniausi dalykai moteryje. Niekada nebuvau ilgaplaukė, o nepaklusnias garbanas tiesindavau segtukais. Dabar suprantu, kad puresni plaukai yra privalumas ir teisingas kirpimas jiems netgi suteikia apimties“, – pastebi praeityje garsi sportininkė.

J.Bartaškienės plaukų įvaizdžio kūrėja D.Vėbrė grožio srityje dirba beveik 30 metų: veda seminarus, konsultuoja kolegas, šia tema rašo knygas. Per tiek metų specialistė pastebėjo, kad išvaizdos pokyčiai žmogui gali reikšti, kur kas daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Pamačius „naują aš“ veidrodyje būna ir džiaugsmo ašarų, būna ir visiškai naujo gyvenimo pradžių, sėkmės istorijų. Kažkuria prasme tai savotiška terapija, savotiškas savęs atradimas iš naujo, na, o mažų mažiausiai – nuotaikos pakėlimas. Tiesa, tik tuo atveju, jei pokyčiai būna gerai apgalvoti, o tam reikia specifinių žinių jau iš kitų sričių. Jas, kartu su savo ilgamete patirtimi, ir suteikiame seminaruose kirpėjoms“, – pabrėžia Džiuljeta.

Pasak jos, labai svarbu mokėti žiūrėti į žmogaus visumą, norėti ir mokėti jį pažinti.

„Jeigu klientė sutinka, mes netgi pasikalbame, kas ją atvedė į stilisto kėdę: ar tiesiog noras eksperimentuoti, o galbūt noras atjaunėti ar atvirkščiai – įgauti griežtumo, solidumo. Galbūt svajoja apie antrą pusę, o gal nori kardinaliai pakeisti profesiją.

Archyvų nuotr.

Kiekviena detalė labai svarbi“, – sako D.Vėbrė.

Tam pritaria ir J.Bartaškienė, su šypsena pridurdama, jog pokyčių svarbumu galės įsitikinti jau ketvirtadienį, kuomet su grupiokais švęs studijų baigimo penkiasdešimtmetį.

Kas penkis metus susitinkantis kolektyvas lankysis Lietuvos sporto universitete, restorane dalinsis prisiminimais, o patys aktyviausi trauks į pratęsimą J.Bartaškienės namuose.

Studijas pašnekovė prisimena su šiluma. Tiesa, jos ir tuomet užklupusi meilė jai asocijuojasi ir su profesionalios karjeros baigimu – pasinėrusi į mokslus bei jausmus Joana nutraukė itin įspūdingą pasiekimų kelią. Dešimt metų sportine gimnastika užsiėmusi kaunietė iki šiol namuose saugo 150 pirmųjų vietų diplomų.

„Tik vienas yra antrosios vietos... Toks sulamdytas... Tuomet negalėjau su tuo susitaikyti“, – patikina J.Bartaškienė.

 

Archyvų nuotr.

Šiuo metu skaitomiausi

Skaitomiausi portalai

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder