Kodėl mes knarkiame? Ekspertai nurodo kelias priežastis - nuovargį, nutukimą, nosies užgulimą ir apnėją. Knarkimas gali būti rimtesnės būklės požymis.
Tuomet būtina gydytojo konsultacija. Tačiau yra maisto produktų, kurie gali padėti.
Medus
Medus turi priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių. Jis dažnai naudojamas gerklės infekcijoms gydyti. Medaus vartojimas atveria nosies ertmę, dėl to nekyla kvėpavimo problemų. Vakare prieš miegą išgerkite stiklinę šilto vandens arba pieno su vienu arbatiniu šaukšteliu medaus.
Ciberžolė
Ajurvedoje ciberžolė naudojama daugeliui problemų gydyti. Ji gali būti labai veiksminga gydant knarkimą. Ciberžolė turi priešuždegiminių savybių, kurios padeda išvalyti užsikimšusią nosį ir gydyti gerklę.
Ciberžolės vartojimas gerina kraujotaką, dėl to išnyksta knarkimo problema. Jei norite atsikratyti knarkimo, prieš eidami miegoti išgerkite pieno su ciberžole.
Svogūnai
Svogūnai labai naudingi gydant knarkimą. Jis turi antioksidacinių savybių, kurios padeda kovoti su infekcijomis. Vartojant svogūnus išvalo nosį ir gerklę. Norėdami atsikratyti knarkimo, vakarienei valgykite virtus svogūnus.
Imbieras
Imbieras gali pagerinti kraujotaką, atpalaiduoti raumenis. Jis taip pat padeda sumažinti nuovargį ir knarkimą. Prieš miegą išgerkite imbiero arbatos.
Obuoliai
Obuoliuose gausu maistingųjų medžiagų, todėl jie laikomi labai sveikais. Obuoliuose esančios maistingosios medžiagos padeda kraujagyslėms geriau funkcionuoti, todėl sumažėja knarkimo problema.
Labai dažnai knarkimo priežastis gali būti neramus miegas, susijęs su stresu. Specialistai siūlo keletą paprastų žingsnių, padėsiančių su juo susidoroti.
Svarbu!
Ši medžiaga yra tik informacinio pobūdžio ir nėra raginimas imtis veiksmų ar medicininės diagnozės pagrindas. Dėl medicininių patarimų kreipkitės į gydytoją.
Parengta pagal užsienio spaudą
Rašyti komentarą