Ar klaipėdietės pratęs pasaką?

Šįvakar Klaipėdos „Neptūno“ merginos savo aikštėje stos į antrąją Lietuvos moterų krepšinio lygos finalo kovą su favoritėmis vadinamomis Vilniaus „MRU-Kibirkšties“ krepšininkėmis. Dvikovą tiesiogiai iš Klaipėdos nuo 18 val. „Youtube“ kanalo paskyroje transliuos „Krepšinio namai“.

Finalo serijoje yra kovojama iki trijų pergalių. Priminsime, kad pirmąsias finalo serijos rungtynes klaipėdietės sensacingai laimėjo Vilniuje rezultatu 72:69 (20:8, 14:24, 26:10, 12:27).

Taigi, „Neptūno“ krepšininkės šioje serijoje perėmė aikštės pranašumą.

Puikiai visi žinome, kad dėl karantino žiūrovai į rungtynes nėra įleidžiami, tačiau dažniausiai komandoms padeda savo sienos, savi krepšinio lankai ir puikiai pažįstamas kiekvienas aikštės lopinėlis.

Tikimasi, kad gausus Klaipėdos sporto sirgalių būrys įvykius seks ir palaikys mūsų miesto komandą prie kompiuterių ar telefono ekranų.

Taigi belieka vienas klausimas: ar klaipėdietės pradžiugins savo sirgalius dar viena pergale ir pratęs fantastiško sezono seriją?

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Šiuo metu skaitomiausi

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder