Simbolinė sezono atidarymo šventė vyko Klaipėdos "McDonald's" greito maisto restorane.
Šalia jo, lauke, buvo pastatytas krepšys - neptūniečiai ir jų gerbėjai dėliojo į krepšį, buvo surengtas smagus "Oro karaliaus" konkursas.

DĖJIMAS. Šventės metu į krepšį ryžosi dėti ir merginos.
Neptūniečiai savo gerbėjams įteikė prizų: šalikų, suvenyrų, taip pat krepšinio kamuolį su savo parašais.
Neptūniečiai savo gerbėjo atsiprašė už pirmus du pralaimėjimus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse ir nuoširdžiai žadėjo pasitempti.
"Tai sezono pradžia - žaidimas dar nesiklijuoja, tačiau tikiuosi, kad viskas pakryps į gerąją pusę. Pralaimėjimas prieš Utenos "Juventus" ekipą mums buvo lyg šaltas dušas", - nevyniodamas žodžių į vatą sakė praėjusio LKL sezono rezultatyviausias žaidėjas Laurynas Mikalauskas.

BUVO NUOŠIRDUS. "Neptūno" komandos treneris Kazys Maksvytis savo gerbėjo atsiprašė už pirmus du pralaimėjimus Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse ir nuoširdžiai žadėjo pasitempti.
Panašiai kalbėjo ir "Neptūno" treneris Kazys Maksvytis.
"Nesmagu, kad sezoną pradėjome dviem pralaimėjimais, tačiau nežadame nuleisti galvų. Stengsimės dėl jūsų visų reabilituotis ir pradžiuginti jus pergalėmis. Mums jūsų palaikymas - itin svarbus", - sakė "Neptūno" strategas.
Pasak "Neptūno" komandos direktoriaus Osvaldo Kurausko, susitikimai su gerbėjais jo komandai visada yra džiugi šventė.
"Juk, kai komandą palaiko gausus būrys gerbėjų, daug maloniau žaisti. Tai krepšininkus priverčia pasitempti ir dar geriau žaisti", - teigė O. Kurauskas.
"McDonald's" draugystė su reprezentacine uostamiesčio krepšinio komanda užsimezgė prieš ketverius metus.
Tradiciškai čia rengiami susitikimai su gerbėjais sezono pradžioje ir po jo. Kasmet prie "McDonald's" restorano neptūniečiai pasodina po medelį.

SU VAIKUČIAIS. Marius Runkauskas ir Martynas Mažeika į renginį atvyko su savo atžalomis.
Rašyti komentarą