Daugkartiniai Lietuvos čempionai Klaipėdos "Dragūno" rankininkai patyrė pirmąją nesėkmę Lietuvos rankinio lygos (LRL) pirmenybėse - Vilniuje netikėtai rezultatu 28:31 (16:12) nusileido "HC Vilnius" ekipai.
Savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavę sostinės atstovai dvikovą su čempionais pradėjo apylygiai - iki 20 rungtynių minutės kova vyko taškas į tašką, tik prieš pat didžiąją pertrauką uostamiesčio atstovai atitrūko 16:12.
40 rungtynių minutę vilniečiai, vedini Evaldo Veidos, išlygino rezultatą - 19:19, o vėliau kovodami dėl kiekvieno kamuolio ir plušėdami puolime atitrūko - 28:24.
Čempionai dar bandė keisti įvykių eigą, tačiau jų pastangos buvo bevaisės.
"HC Vilniaus" gretose nesustabdomas buvo Evaldas Veida, surinkęs 11 įvarčių (2 iš 7 m), Martynas Žala pridėjo 8 įvarčius, Marius Baranauskas - 4, Jonas Petrikejevas ir Jūris Aganauskas - po 3, Kostas Plaušinaitis ir Marius Panavas - po 1 įv.
"Dragūno" komandoje Edvinas Vorobjovas pelnė 6 įvarčius, Benas Petreikis, Gražvydas Juška ir Tadas Stankevičius - po 4, Evaldas Griežė - 3, Arūnas Šrederis ir Jonas Truchanovičius - po 2, Mindaugas Dumčius, Karolis Stropus ir Darius Jasinskas - po 1 įv.
"Dragūnas" nerealizavo nė vieno iš keturių galimų 7 m baudinių.
"Tai netikėta, bet gera pamoka"
Artūras JUŠKĖNAS, "Dragūno" ekipos treneris: "Tai grynų gryniausias varžovų neįvertinimo pavyzdys. Vilniečiai mums suteikė gerą pamoką. Pralaimėjimą lėmė būtent prastas žaidėjų nusiteikimas, atsipalaidaviomas ir per anksti patikėta pergalė. Trys mūsų žaidėjai: Karolis Stropus, Jonas Truchanovičius ir Arūnas Šrederis pelnė tik 5 įvarčius, o varžovų tų pozicijų žaidėjai pelnė 17 įvarčių. Tai daug ką sako. Be to, nerealizavome visų keturių 7 m baudinių".
"Buvome vieningi ir tai lėmė pergalę"
"HC Vilnius" komandos vartininkas Donatas Žebelys: "Šiandienos varžybas pradėjome susikaupę ir rimtai nusiteikę, nes norėjome tinkamai pasipriešinti daugkartiniams Lietuvos rankinio čempionams Klaipėdos rankininkams. Apie bekompromisę kovą pasako ir rezultatas. Tik nesėkmingai susiklosčius pirmo kėlinio pabaigai "Dragūno" rankininkai šiek tiek atitrūko. Pertraukos metu treneris ir komanda išsiaiškino padarytas klaidas ir antrąjį kėlinį pradėjo labai drausmingai. To pasakoje, praėjus 10 minučių, išlyginome, persvėrėme rezultatą ir išlaikėme jį palankų iki varžybų pabaigos. Džiaugiuosi komandiniu žaidimu, kuris buvo šios pergalės pamatas. Tačiau suprantame, kad tai tik vienos varžybos ir toliau rimtai ruošimės tolimesnėms kovoms".
"Per anksti atsipalaidavome"
Klaipėdos "Dragūno" komandos žaidėjas Tadas Stankevičius: "Pirmą kėlinį kontroliavome varžybas, rungtynių tempą, viskas klostėsi lyg ir palankiai. Tačiau antrajame kėlinyje per anksti atsipalaidavome, pramėtėme daug neparuoštų metimų ir vilniečiai tuo puikiai pasinaudojo".
Rašyti komentarą