Smiltynėje jau prasidėjo grybavimo sezonas.
"Labas rytas rytiniam žinių ekspresui. Visi - į Smiltynę rinkti slidokų, pienių ir kitų grybų! Grybavimo sezonas prasidėjo, kas pirmas - to ir grybai", - rašo VE.lt skaitytojas Rolandas.

Smiltynėje jau prasidėjo grybavimo sezonas.
"Labas rytas rytiniam žinių ekspresui. Visi - į Smiltynę rinkti slidokų, pienių ir kitų grybų! Grybavimo sezonas prasidėjo, kas pirmas - to ir grybai", - rašo VE.lt skaitytojas Rolandas.

Rašyti komentarą