Žinia, bilietai į renginį buvo pardavinėjami dviem etapais. Skelbta, kad pirmojo metu vasario 22-ąją internetu ir įprastinėse kasose buvo parduota per 2,5 tūkst. bilietų, o po savaitės "Eurovizijos" gerbėjams buvo atiduota antroji tokio pat dydžio bilietų porcija.
Pirmąsyk internetu bilietus žmonės sugebėjo iššluoti vos per kelias minutes, tad antrojo etapo metu buvo nuspręsta naudotis tik įprastinių kasų paslaugomis. Tačiau ir toks sprendimas sukėlė nemenką pasipiktinimą, mat eilėse klaipėdiečiams laukus net po kelias valandas paaiškėjo, jog kasos "stringa", bilietų nepavyksta rezervuoti, o pralaukus net po valandą paaiškėdavo, kad nebėra ko parduoti.
Netrukus socialiniuose tinkluose ir komentaruose pasipylė įtarinėjimai, jog neva bilietų pardavėjai patys rezervavosi bilietus, o kasose buvo parduodami jų likučiai. Nemažai žmonių įtikinėjo, jog patys matė, jog kai kur tebuvo parduota vos po kelis bilietus.
Už šio renginio organizavimą atsakingų Žvejų rūmų direktorius Alvydas Juozas Lenkauskas piktinosi sąmokslo teorijomis ir aiškino, jog bilietų pardavimas vyko skaidriai. Jis "Vakarų ekspreso" prašymu pateikė skaičius, kur ir kiek bilietų buvo parduota.
Skaičiuojama, jog internetu buvo parduota 2 178 bilietai, kasose - 2 201, ložėse - 483 bilietai. Dar 500 bilietų buvo rezervuoti LRT. Tad iš viso į renginį turėjo patekti 5 362 žmonės.
Rašyti komentarą